phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 10:07

Ahoj,mel bych takovy laicky dotaz,tak me za nej pls nekamenujte :o) Jen tak jsem vcera zkusil layout z phprs verze 2.5.0 na aktualni verzi 2.6.5 a on kupodivu fungoval,zkusel jsem jich nakonec vice a vse bylo OK - vse se korektne nainstalovalo,nikde zadna chyba,vsechny odkazy a rubriky fungovaly.Chtel jsem se zeptat jestli se casem muze projevit nejaky kix, treba pri aktualizaci phprs nebo pri pouzititi nejakeho pluginu ci rozsireni? Diky za odpovedi

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 10:19

ale hej, fungovat to funguje ale nie tak ako by malo. pretoze sa menili sa nazvy v subore css, pribudli nove bloky a kopec uprav v suboroch layoutu.
jedina chyba co nastane je na urovni grafickeho rozvrhnutia stranky. inde sa neprejavi

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 10:23

Problém môže nastať pri zobrazení bloku, ak je v admine nastavené zobrazovanie typu bloku, ktorý layout engine z 2.5.5 neošetruje. Jednoducho povedané nebude ti bez úpravy lengine.php fungovať blok 4 a 5. Iné úskalia v tom myslím nie sú... ak áno opravte ma niekto.

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 16:10

tak to by mi az tak nevadilo,stejne vesmes pouzivam typ bloku 1 nebo maximalne 3.diky za odpovedi...potesily me ;)

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 20:34

a nejspis tam take bude chybet tiskova sablona

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 21:24

ako som uz raz spominal menili sa aj nazvy tried v css subore. napriklad: starsi layout mal .clatext {} a layout phpRS 2.6.5 ma .cla-text a taktiez boli pridane nejake nove. musis to upravit, je tam toho celkom dost

EDIT: beriem spatky. som si to pomylil :) ved predsa z .cla-text a jemu podobne sa definuju v clankovych sablonach, takze k rozhadzaniu nemoze dojst. takze tento prispevok neerte do uvahy ;)

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 08.08.2005 21:58.

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 21:49

jestli muzu poradit, tak nejlepsi bude upravit layout freestyle nejnovejsi verze phprs ;-)

Re: Layout 2.5.0 vs 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 23:42

jj layout freestyle jsem taky upravoval,barvicky,ramecky,fonty atd,ale uz mi dosly napady,tak jsem zkusil ty starsi - hlavne ten bewell3 (myslim,ze se tak jmenuje),myslim,ze po drobnych upravach,bude fungovat korektne - zda se mi,ze funguje i bez uprav,ale radeji si ho projdu :o) Pevne verim,ze se mi to podari ...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.