phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
články
Zaslán uživatelem/kou: Falcon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 15:38

Předem se omlouvám,jestli to tu už je,ale teďka nemam vubec čas to hledat.-Prosím,když chci mít třeba články,ale nechci je mít hned,jak se spustí web(index) tak tam je nechci,chci je až tam,jak si kliknu na něco v menu.Nevíte někdo,jak na to ?

Re: články
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 19:18


Re: články
Zaslán uživatelem/kou: Falcon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 14:38

Toto právě nechci,já chci z menu dát odkaz na stránku,kde se budou zobrazovat ty články.(nechci je mít na indexu)

Re: články
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 15:24

Já jsem to do určité míry (s Michálkovou pomicí ;-) ) vytvoři tak že jsem dal v administraci na hlavní stránce počet článků 0 a stránkování NE, potom jsem vytvořil blok, který se zobrazí jenom na hlavní stránce a do něj dal natvrdo nějaký obsah. Takže při zobrazení indexu je nějaký text, který nemá s články nic společného a dostaneš se na ně jen odkazy z menu...

Ale výsledek se mi stejně moc nelíbí, ovšem ta známá, co jí ten web dělám si to tak přála....

(http://veratexty.wz.cz)

Re: články
Zaslán uživatelem/kou: Falcon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-15, 17:28

jo,tak jsem to také udělal,ale já potřebuju,aby když si na to kliknu v menu,aby se mi zobrazili všechny články jako když je mám normálně na indexu,takovje ten přehled.

Re: články
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-16, 14:13

zkus se podívat sem: [http://quattro.haje.cz/search.php?rsvelikost=uvod&rstext=all-phpRS-all&rstema=25&stromhlmenu=25]

je tam návod, jak docílit, aby se výsledky vyhledávání zobrazovaly v šabloně stejně jako je to na indexu.
myslím, že kdyby to zkombinoval s tím předchozím, bylo by to ono (ale já to nezkoušel, nicméně myslím že na té stránce to tak funguje)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.