phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-09, 23:11

martinf:
bud si pridat odkaz napevno do admin.php, inac sa nacitava z sql pokial sa nemylim

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: lokoj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-09, 23:57

tohle je vypis z admin.php
$admenulink = array ("akce=ShowUser","akce=Articles","akce=News","akce=Columns","akce=Topics","akce=Config",
"akce=Download","akce=Weblinks","akce=Inquiry","akce=Alias","akce=ImgGal","akce=Advert",
"akce=Comment","akce=Redaktor","akce=Readers","akce=Statistic","akce=Dump");
$admenutxt = array ("Editace autorů","Editace článků","Editace novinek","Úprava bloků","Úprava témat (rubrik)","Konfigurace",
"Download souborů","Úprava weblinků","Editace anket","Stránkové aliasy","Galerie obrázků","Reklamní systém",
"Komentáře","Redaktor","Čtenáři","Statistika","Záloha DB");

timhle se upravujou linky

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-10, 10:43

no neviem aku mas verziu phpRS ale v 2.6.5 to je riesene cez sql

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 11:30

lokoj napísal/a:
-------------------------------------------------------
> kdyby mi nekdo presne poukazal co mam hledat tak
> si to udelam
presne poukazat co treba hladat je v tomto pripade takmer to iste ako rozanalyzovat a spravit tu upravu celu, uvedom si ze len analyza toho co treba vsade zmenit a ako je dost obsiahla, takze takto ti asi tazko niekto poradi
> ...a pak pokud neumite pomoct tak
> proc odpovidate ... clanky a php a mysql si umi
> najit kazdej idiot
ano ale kazdy idiot tiez vie ze k takymto upravam treba mat aspon ake-take zaklady php a sql ale hlavne treba poznat vnutornu strukturu a fungovanie phpRS. Ak toto nemas *RTFM* a tie linky na clanky o php su najlepsia odpoved na tvoju otazku.
-------------------------------------------------------
> slo by nejak jednoduse udelat jeste jednou Weblinks?
> aby se pridala sprava do admin menu atd...
> jde to prosim?jak?a to same jestli by slo i s download...
samozrejme ze sa to dá, nejak extra jednoducho ale asi nie. Tazko ti niekto poradi konkretne, pretoze takuto nestandardnu upravu asi nikto nerobil a pochybujem ze ti to niekto spravi, pretoze prinos pre celu komunitu je velmi maly. Nechapem na co to vobec potrebujes. Ake to ma rozumne vyuzitie? Sekcie v download nestacia? Pre dalsie linky nestaci strankovy alias?

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: lokoj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 15:15

covece uz jsem to davno vyresil ...jak je popsano vyse ... a kdybych to nepotreboval tak to asi nebudu delat

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 15:49

Pa3k_ova odpoved je naprosto vycerpavajici...

Jinak snad hlasovat o dalsi sekci ve foru (napada mne neco ve stylu: upravy na zakazku), kde budou pozadavky lidi, kteri neco potrebuji ale nemaji chut se sami pustit (rozumej: neumeji, nechteji se naucit) do reseni problematiky...

Urcite se vzdy najde nekdo, kdo tomu obetuje svuj cas. Ovsem samozrejmne za prislusny "obolus"...

prece i o tom je GNU... neumim, objednam, zaplatim...

Opravdu nechci nikoho odrazovat od "phpRS", ale vzhledem k tomu, ze Jirka Lukas dal "Svuj" (nas :-) ) CMS takhle k dispozici, pak je potreba se nad "sebou" trochu zamyslet. Bud na to mam a zvladnu instalaci a pripadne upravy ktere potrebuji "sam" a nebo si nekoho, kdo mi CMS (phpRS) nainstaluje (upravi) najmu (zaplatim).
Nebo je jeste jedna moznost... Pouzivat nejaky pronajaty CMS (cca 15000/rok) od nektere firmy(hulan & spol... :-) )

Nekdo muze namitnout, ze se chovam podivne, ale ono opravdu GNU je o svobode a ne jen o klikani mysi a tupem pouzivani (v nasem state vetsinou piratskych) windows...

preji vsem prijemny tyden bez stresu...:-)

p.s.
nechtejte po mne, abych vam neco programoval na zakazku. Na to opravdu nemam cas.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 21:28

JanVar to vysvetlil skvelo :)
sice v skusenostiach v php som na bode mraze tak som ta to pokusil vytvorit a nebolo to nic tazke :)

to si mozes stahnut celu sekciu weblinks2, je robena pre phpRS 2.6.5
[http://www.smiko.host.sk/phprs/down/weblinks2.zip]

Re: Weblinks
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 21:33

zabudol som upozornit ze aweblinks2.php bol upraveny z Novej administracie (myslim tej co som vydal nedavno co sa da upravovat pomocou css)

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.