phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 21:48

Omlouvám se za takové přilákání pozornosti, ale jsem naprosto na dně :o)... Docela spěchám se spuštěním nového webu města, ale neodolal jsem nové verzi phprs. Což přineslo pár problémů především s aktualizovanými pluginy což bude asi mou blbostí nebo jejich nedotažením:

1. kniha hostů zobrazuje místo popisků (v kniha.php) jména proměnných a přitom slovníky mám tam kde mají být (Verzia pluginu: 2.0.0)
2. u intfora se forum.php zobrazuje v jinym layoutu nez aktualnim, vlastne vubec nevim v jakym, kdyz mam nainstalovany jen jeden, nemuzu najit v cem je problem
3. plugin přehled akcí s prima vychytaným souborem act.php a zobrazováním akcí v kalendáři zatím nemůžu vůbec najít
4. fckeditor se mi zdá jako dobrý nástroj pro neznalé html, jen ještě nevím, jak to je s vkládáním obrázků, které bych chtěl umožnit. Lze je sice natáhnout do cílového adresáře, ale nezobrazí se v editoru.
5. Na závěr dotaz: soubory se do "download souborů" musí natáhnout přes ftp a tam dám jen cestu.... nebo existuje uplouad?

Pokud znáte řešení některých mých problému budu vděčný za pomoc.... Takhle to ale vyznívá v neprospěch nové verze, ale rozhodně to tak není, nová administrace je supr a až odstraním problémy s pluginy pojede to jedna báseň

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: mirasr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 21:56

tak zatim znám odpověď jen na něco, dál jsem se ještě nedostal :-(

ad 1) ty proměnné z těch slovníkových souborů ke knize musíš zkopírovat do souborů sl_xx.php

ad 5) existují snad dva pluginy na nahrání souborů na web (Upload a Soubory), ale nevím kdo je má už upravené pro 265. Já se k tomu teprve chystám, tak jestli to bude ještě aktuální (chodím do pracovního procesu :-D takže to nebude tak rychle :-( ), tak ti je pošlu, ale spíš se poohlídni sám.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mirasr v 31.03.2005 21:58.

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 22:17

Už upravený plugin soubory pro nové phprs jsem našel na hepbegu, jen mně zajímalo, jestli to není nějak řešené přímo v download sekci.

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 22:18

Hurá problém číslo 2 jsem vyřešil .... v souboru forum.php byla nastavená šablona "download". Stačilo přepsat na "base"

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 22:22

Hurá problém s knihou byl díky tvé radě taktéž odstraněn, že mě to nenapadlo, mordoval jsem se s tím včera hodinu blb blb grrrr

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 22:36

Poprosim vsetkych uzivatelov o chvilku strpenia co sa tyka vcsetkych plugin ako kniha a upload a podobne cez vikend budu tak upravene ze ked budu mat oznacenie ako 2.0.0-A to a bude znamenat multi lang a potom mozete stahovat nakolko sa upravuje automaticke zistovanie jazyka to znamena ze uz nebude treba kopirovat ziadny jazyk do nejakeho suboru alebo pridavat do sl_cz alebo sk pridavat uz staci len prekladat takze poprosim chvilu strpenia. DAKUJEM




MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: Nechoďte sem...
Zaslán uživatelem/kou: martinf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 22:40

k 3. je třeba provést úpravu souboru specfce.php v části Kalendar
k 4. v fckeditoru je ikonka pro vložení externího obrázku (nastaví se link, velikost, zarovnání, ...), měly by jít vložit i obrázky z interní galerie
k 5. existuje plugin "upload"

Martin Fous [http://www.zsjvm.cz]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.