phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-28, 18:06


Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-29, 15:56

Hochu presto ze nejsem zadnej borec docela bych do toho sel. Asi i mnozi dalsi, jenze.....
Dost blbe se asi dela plugina pro jednoucelny vyuziti. Sice mozna by se mi tahle taky sikla treba na pouziti slovniku nebo pocitacove terminologie. Vcelku staci vzit nejakou podobnou pluginu a prekopat to. Pro borce si myslim zalezitost tak na 3 dny, kdyz vi co a jak. Pro mne tak 3 mesice a to by jsi mne musel unest a nekam zavrit. Ne ze by se mi nechtelo ale je kolem mne moc neblahych vlivu, ktere mi trosku brzdi v napadech a praci. Rika se tomu manzelka, deti, prace.....
Stejne tak jako svoje pluginy upravene davam ke stazeni uz asi rok, bohuzel nebyl cas :-)
Takze vim ze jsem ti nepomohl, ale mozna na to kouknu. Treba jsem temahle kecama probral i nekoho dalsiho.
Cus a phpRs zdar !!

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Atifan v 29.03.2005 15:58.

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-29, 16:27

2Atifan: jj, probral :). Ten slovník terminologie by se mi taky hodil. Možná se do něj někdy pustím ...
2Frosty: zkus se mrknout na [http://pscode.com], možná tam najdeš něco hotovýho

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-29, 17:52

jé, tak to je škodáá :-( . nevadí, třebas někoho utrhl a navedl k řešení mého a jak se tak koukám tak i tvého a Martova problému. já bych si velice rád něco udělal sám, ale zas až tak dobrý v tom nejsem (za 3 dny bych to ani nepromyslel :-( ). PHP se učím ne-dlouho a to ještě na příkladech (viz. phpRS). navíc je tu ještě škola (a to dokonce ZŠ >:D<. tak teda nevím mno....

Frosty

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-29, 17:56

tak nějak zběžně jsem se koukal (to zběžně !ZDŮRAZŇUJI!), ale nic použitelnýho k úpravě jsem nenašel.
PS: možná tím někoho navedu, ale představoval jsem si to nějak tak, jak je Editace článků (tím způsobem), ale nebylo by tam třeba zařazování do rubrik ale k již vytvořeným interpretům a do alb atd.... ale to už sis přečetl

Frosty

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-29, 23:58

He :-) Frosty je fajn, ze jsi se chytil, nebo me chytil ale ja mam takovejch starosti ze mi to tece usima :-)
1. ATIFAN jde na DVD do casaku, pak se chystam s teamem na grilmanii od globusu, vcetne propagace pro ATIFAN atd. Do toho chystam webik o hvezdnych valkach a poslednim dilu co by mel mit premieru 16. 4.? ani nevim, podilim se jen jako support. a bla,bla,bla,bla a vubec. Ale jo mozna denne hodku najdu.
Neco mam v hlave i z ceho to udelat ale dost neprehledne abych to nekomu predal a navic hooooodne vzadu..........

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-30, 21:35

Hele ted me tak napada, proc si neudelas rubriky od A do Z a do toho to necpes, navedlo me to tak trochu pri pohledu na www.lyricsmania.com jak jsi se o nem zminil. Jde o to co budes vlastne nejvic vystavovat. Kdyz to budou texty pisni, tak zpevaka bych dal do , jezis ted si nevzpomenu, no do toho okna dolu. Rozhodne by to slo nejak provazat. Na tech strankach co jsi psal jsem hledal, ale pulka toho neexistuje. To co se mi libi a prekopal bych to nefunguje. Ale neco jsem preci jen nasel. Ale zatim je to tabu.

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 11:55

Jo, máš recht :-) ! O těch rubrikách jsem taky přemýšlel a nejspíš to tak i udělám, protože se mi na žádný plugin nebo úpravu nechce čekat (potřebuju to hned). A navíc se tam bude dát i vyhledávat jako v článcíh.... Pokud ovšem někdo přinese to o čem jsem tady psal (plugin), tak se nebudu zlobit...

phpRS zdar!

Frosty

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 12:20

No rozhodne nejakej ABCednik by se jako plugin hodil. No pocitacovou terminologii uz jsem tady na sebe prask, takze v tu doufat nebudu, ale muze to byt do budoucna pouzitelny treba pro ABCedni seznam kytek, aut, Oldies her, muzic, leku, ABCedni seznam sbalenych bab a pod. Myslim ze by to kazdy vyuzil podle sveho.


Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 19:04

hehe, sbalených bab?! >:D<

Frosty

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-31, 21:57

To neres, spis uz pocitam dny do duchodu.....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

OT: Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 12:13

Použijte smysluplný, výstižný "Subject:"
Hlavička "Subject:" vám dává možnost upoutat pomocí padesáti písmen pozornost kvalifikovaného odborníka. Takže ji nepromarněte bláboly typu "pomozte prosím" (natožpak "POMOC!!!!! PROSÍM!!!!!!" - takové zprávy se rovnou mažou). Nesnažte se nikoho dojmout svým trápením, ale pregnatně vyslovte svůj problém.
Užitečnou konvencí je používat "Subject:" tvaru "téma - problém", přičemž "téma" popisuje, které věci se problém týká, a "problém" je popis chyby. Například:

* Špatně: POMOC! Nefunguje mi na laptopu grafika!
* Dobře: Deformovaný kurzor v XFree86 4.1, chipset Fooware MV1005
* Lépe: Kurzor v XFree86 4.1 s chipsetem Fooware MV1005 - je deformovaný

Takový popis usměrňuje tok myšlenek směrem k podstatným detailům: co je přesně špatně? Jenom kurzor, nebo i ostatní grafika? Týká se to výhradně XFree86? Ve verzi 4.1? Speciálně s chipsetem Fooware? Model MV1005? Je hned vidět, s čím máte problém, a jaký přesně je to problém.

Re: OT: Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-05, 23:59

Je vidět, že uživatelé se musí pořád vychovávat :-)

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: OT: Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 00:14

Sepa napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Je vidět, že uživatelé se musí pořád vychovávat

No ono to moc k smichu neni. Vetsinou na takovehle "Subject", ktere jsou v poste nereaguji a automaticky padaji do /dev/null... Ale lide jsou nepoucitelni.:-))
Sveho casu tu byl prispevek muj a pa3ka, o tom jak psat subject. Bohuzel se uz propadl na smetiste dejin.. :-(

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: OT: Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 09:15

Poslyš, kdysi jsem někde viděl svůj plugin forum upravený tak, že tam nebyla ta úvodní stránka ale hned seznam fór, a ten byl předělán do podoby abecedy ( A B C ...) kde ta písmena sloužila jako odkaz na jednotlivá fora No a tam už byly jednotlivé dotazy, které začínaly na to dané písmenko. a Všechny odkazy zpět na hlavní stránku byly nahrazeny odkazem na ten seznam for.

Stačí pak pod každé písmenko zadat jako jednotlivá vlákna třeba toho interperata a pod něj jako jednotlivé zprávy ty skladby. A zamezit možnost přídávat zprávy. (zrušit ten odkaz na novou zprávu a zakomentovat nějak i tu funkci, aby to nebylo možné, i když to někdo obejde) Pak Ti zůstane možnost upravovat to jenom v administraci. Vyhledávání to má implementované..

V zásadě, pokud jsem Ti porozuměl by to bylo možná použitelné řešení. Odkaz na ten web byl někde v seznamu webů na supersvete, ale už ti neřeknu kde, a nebyl tam žádký kontaktní meil, takže si to budeš muset předělat sám.

Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-06, 11:31

urobil by som to rucne v html cez vyhladavanie urciteho retazca napr. v klucovych slovach clanku

Clanok kde bude skladba "Metallica - And Justice for All", bude mat v klucovych slovach retazec: "interpret=m song=a"
potom staci vytvorit odkazy (bud v sablone - ak to chces na hornej liste, alebo priamo v nejakom clanku):
Interpret: A B C .. Z
Song: A B C .. Z
a ako odkaz pouzit rozsirene vyhladavanie retazca napr. "song=a"
stacia k tomu zakladne znalosti HTML, a ziadny plugin nepotrebujes, keby si popisal problem lepsie mal by odpoved ovela skor. Cele toto by sa dalo aj zautomatizovat jednym sql update dotazom, ktory by sa spustil po vlozeni noveho clanku ...no to uz je pre skusenejsich.
Vyriesit by sa to ale dalo aj inak cez to vyhladavanie, moznosti je viac, toto ma napadlo len tak v rychlosti. Ziadne zlozite upravy ani plugin tam nepreba... ide o znacky ich definovanie a vyuzitie pri vyhladavani + systematika a poriadok v datach. Akurat ta automatizacia by vyzadovala pridat par riadkov v admin rozhrani asi v tom zmysle ze pred vlozenim textu by sa vygenerovali znacky a dopisaly do retazca pred jeho vlozenim do databazy napr. do tych klucovych slov.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 06.04.2005 11:42.

Re: OT: Re: Zoufalec žádá o pomoooooc :-(
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-08, 11:16

> No ono to moc k smichu neni. Vetsinou na
> takovehle "Subject", ktere jsou v poste nereaguji

ten subject by som snáď ešte nejak zvládol ale + odkaz na problém mimo thread: kliknite sem... to už je dosť nevychované.
Korunu tomu všetkému nasadilo toto, citujem:
"protože se mi na žádný plugin nebo úpravu nechce čekat (potřebuju to hned)"
nebyť to v phpRS fóre tak by som poradil rm -rf alebo aspon drop database...




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.