phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 00:19

Tak jsem si dnes nahrál na local svůj web a čekali mě nepříjemné překvapení ...
1) nedefinované některé proměnné ... to jsem vyřešil, že jsem je před chybu definoval prázdné ...
2) setkal jsem se s chybami undefined offset

Notice: Undefined offset: 17 in C:\www\skas\specfce.php on line 350

Notice: Undefined offset: 18 in C:\www\skas\specfce.php on line 350

Notice: Undefined offset: 23 in C:\www\skas\specfce.php on line 350

Notice: Undefined offset: 24 in C:\www\skas\specfce.php on line 350

Notice: Undefined offset: 17 in C:\www\skas\specfce.php on line 428

Notice: Undefined offset: 17 in C:\www\skas\specfce.php on line 428

Notice: Undefined offset: 18 in C:\www\skas\specfce.php on line 428

Notice: Undefined offset: 18 in C:\www\skas\specfce.php on line 428

Notice: Undefined offset: 23 in C:\www\skas\specfce.php on line 428

Notice: Undefined offset: 23 in C:\www\skas\specfce.php on line 428



ŘÁDEK 350 (byla tu nedefinovaná proměnná "nazevakce" viz. 1) ):

$nazevakce[$pom].=mysql_Result($dotazakcepom,$p1,"nazevakce")." ;";

Ř8DEK 428:

$prmenu.="<td align=\"center\" class=\"kalakce\"><a title=\"".substr($nazevakce[$pom],0,strlen($nazevakce[$pom])-3)."\" href=\"act.php#idp".$idp[$pom]."\">".$pom."</a></td>\n"; break;




Ještě jsem se s tím nesetkal a na tom webu jede vše v poho ... až teď na lokále .. není to nějakým nastavením Apache, PHP, MySQL?
Dík za každou radu ...

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 08:44

a ja mam zase auto, ale do kopce moc nejede. Nevedel by jste radu.... takhle totiz vypada vas pozadavek.

Ale aby jste v tom nebyl sam. Takhle tu vypadaji vsechny dotazy. Trochu vice udaju by neskodilo.. :-)

U radky 350 jde o reklamni system , u r.428 se jedna o hodnoceni clanku...

neco nebude dobre s databazi.. ale je to jen dohad, protoze na vas terminal bohuzel nevidim a z tech udaju, ktere jste uvedl.... :-):-):-)


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 11:03

Myslel jsem, že je to jasné ...
řádek 350 - jde o kalendář akcí (úprava archiv článků)
řádek 428 - opět tento kalendář, tentokrát konečný výpis položek - rozhodování switch (jestli je akce, článek, akce+článek atd) ...

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 11:14

Jinak:
na lokále mi jede:
PHP Version 5.0.3
Apache v. 2.0.53 (Win32)
MySQL v. 4.1.7

Na webu, kde je vše v pořádku jede:
PHP Version 4.3.3
Apache v. 1.3.27
MySQL v. 4.0.15

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 11:14

No jasne to neni. Ja mam treba phpRS, kde v souboru specfce.php je neco uplne jineho.. :-)
takze radek 350 reklamni system, radek 428 hodnoceni clanku...

takze co je jasne.. :-)

doporuciji precis tohle.. [http://stare.cz/otazky/] pak uvidite, zde nic jasne neni

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 11:17

Jo, ale já myslel, že toto fórum používají lidé znalí phpRS (myslím tím, že na mojí otázku mi budou schopni odpovědět lidé znalí phpRS) ...
No a poněvadž kód je v češtině, tak z toho kódu jasně vyplývá o co asi tak jde ... ale dobrá, mohl jsem to uvézt - o tom však není toto téma, takže dík za nic ;) pro úplné upřesnění je to funkce Kalendar() ...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava WeRn_eR v 07.03.2005 11:23.

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 11:26

ano toto forum pouzivaji vetsinou lide znali phpRS
takze stale jsme se od vas jeste treba nedozvedeli, jakouze verzi phpRS...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 19:57

2.5.5b ... ale kod je vlozen, tak je jedno, co je to za verzi ... nejspis to bude v konfiguraci php ... nebude to nejakou knihovnou, kterou mam treba vyplou? Mno nevim, je mi divny, ze to jede na www v poho, ale na localhoste nee ... ze by nova verze mysql, php? ...

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 20:39

co rika '<?php phpinfo() ?>'

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 22:31

Nepomohlo by něco jako

if ($_SERVER['QUERY_STRING']){

sem řádek co zlobí

}

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava xsuchy09 v 08.03.2005 01:12.

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 23:31

WeRn_eR napsal/a:
-------------------------------------------------------
> 2.5.5b ... ale kod je vlozen, tak je jedno,

no koukam do tehle verze, ale stejne jsou ty radky nejak jinak. BTW jedno to neni, ze je kod vlozen, je ho jen kousek, vetsinou je OK, pokud se muzu podivat na celou funkci a ne jen na jeden radek, ten moc nerekne, zvlast u PHP a podobnych interpreteru. Chyba muze byt klidne o dva radky vys.. :-(

Neni to nahodou 235, zkuste na locale zapnout register_globals




-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 23:35

Register Globals jsou zaplé, jinak by phpRS "nejelo" ... je to 2.5.5b, ta uprava je od Michalka + mensi moje upravy - archiv clanku predelan v kalendar akci ... jde o to, ze to jede na www, jen na lokale dela chybu ... takze v kodu chyba asi nebude, ne? Proto hledam chybu spise v konfiguraci, treba nenainstalovana knihovna php atd. viz. vyse ... kod funkce kalendar posilam SZ

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 23:38

tak pozor!!! phpRSv.255b jede na reg_globals=Off


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 23:45

Jede jak při register_globals On tak Off ... jen při prvním spuštění byly problémy při Off ... vážně (špatné zobrazení úvodní stránky ... atd) ... teď už jede jak při Off, tak On ... tam bych chybu nehledal ... nechci se opakovat, ale soubory jsou přímo zkopnuté ze serveru kde běží na www, jen upraven config ... proto hledám chybu
a) v konfiguraci php
b) v nove verzi php ci mysql (zmeny atd)

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 23:57

vypnout MySQL 4.1.x

nainstalovat verzi MySQL 4.0.x (vice mene ji staci rozbalit :-) )
a pointer ve sluzbach prehodit na tu starsi...

ale uz jsem kvuli vam stahnul i 235b a stale se nejak nedopracovavam k radkum, ktere tu uvadite.. :-)

BTW ano, MySQL 4.1.x a PHP5 pouzivaji funkci 'mysqli' ale stale je to nejak vedle...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-08, 00:07

takze ja se tim zkusim nejak prokousat, protoze sem to nepsal.. :-)))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava JanVar v 08.03.2005 00:17.

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-08, 00:25

xsuchy09 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Nepomohlo by něco jako
>
> if ($_SERVER['QUERY_STRING']){
>
> sem řádek co zlobí
>
> }

tady chybi endif;



-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-08, 01:11

Uz jsem psal, je to phpRS 2.5.5b a ta uprava je od Michalka ... ctete viz. starsi prispevky ... :(

2 xsuchy09: diq, konecne nejakej pokus ... vlozil jsem to "okolo" radku 350 a uz to nehlasi chybu tam ani undefined offset, ale toto:

Notice: Uninitialized string offset: 17 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 17 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 18 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 18 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 23 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 23 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 24 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

Notice: Uninitialized string offset: 24 in C:\www\skas\specfce.php on line 439

ale aspon neco se zmenilo :D ... what now?

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-08, 01:27

ale ctu, jasne ze ano, ale take koukam ruzne po webu a PHPmanual o tom hovori docela jasne... :-))))

stale se vsichni spolehame na pretypovani promennych.. :-))) je to hnusne, ale vypada to ze tohle ja reseni.. :-)))

tohle + dalsi odkazy...:

[http://p2p.wrox.com/topic.asp?TOPIC_ID=8500]

$nazevakce=""; tahle radka bude zrejmne problem.. ale je to tak 50:50..

pokracovani priste.. :-) precejen 01:37 a uz skoro nevidim.. :-(

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava JanVar v 08.03.2005 01:38.

Re: Undefined offset
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-08, 01:52

Mohl byste mi sem někdo dát svůj php.ini soubor z localu? Možná by mi to moc pomohlo ... pls ... jinak dík 2 JanVar za vydrz ;)

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.