phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 14:55

Nainstaloval sem si forum, přidal pro něj databasi, styly a když se tam chci dostat tak mi to piše nějaky chyby ... je to na borsa.czechian.net/forum.php ... a taky v administračním menu když chci přidat tema tak mi to napíše: " při ukládání tématu nastala neočekávaná chyba, zkuste to prosím později !!!"

Nevite kde jsem udělal chybu ? mě už z toho fakt trefi


Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 15:29

zkusil jsem nainstalovat novější verzi(1.3) a tim sem vyřešil to s tim admin menu , ale přimo na strance to pořád blbne ... :(

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 16:21

tohle bude ta vase chyba...

Warning: main(KIFo/KIFoConf.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/czechian.net/b/borsa/forum.php on line 57

nekde je spatne uvedena PATH..

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 16:48

bude to tim, ze na webu nemas adresar KIFo (u index.php)- pripadne bacha na maly a velky

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 16:59

Omlouvam se, ale vubec tomu nerozumim .. Co to tedy pro mě znamená ? Co mám udělat ? Co mám špatně ? diky

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 17:09

a ten adresář KIFo tam mám ... Je možny že to bude těma malejma nebo velkejma protože je to na webzdarma ... Ale kde mám co změnit ?

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 17:17

mno jestli ho tam mas, tak pravdepodobne nejak spatne. snazi se to totiz nacist soubory z KIFo/neco a ty to mas treba KiFO/ - tady je problem, ten adresar se musi jmenovat KIFo

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: intforum prosim pomozte :/
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-06, 17:59

Jo už to vidim ..... Ale nechápu to .. Hazel sem to tam přes FTP jako KIFo a na webu to je jako kifo.
Divny

Diky všem za rady a hlavně za tu poslední : )



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.