phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 18:48

Prosím pomoc !
Hodil sem obsah složky phprs na server, k tomu sem tam přihodil soubor db_phpcr.php a stejně mi to piše tohle : "Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!"
Co sem udělal špatně ? a jak se vubec vytvaři ta database? Vubec sem to z toho navodu nepochopil ... :/

Re: Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 18:56


Re: Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 19:04

No jo ale tam sem to už prochazel , a pořad se tam keca o vytvařeni nějakejch databazi, a prav nebo co, a když sem zkoušel podivat se na to db_phprs.php tak se mi oběvi jenom bílá stránka : (

Re: Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!
Zaslán uživatelem/kou: Borsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 19:07

A hele .. A tedka už se mi tam oběvili kolonky ... tak sem to vyplnil, klikl na Akce a zase se mi akorát oběvila ta bílá stránka a zase mi to piše že že to nemuže najit potřebny databazovy tabulky ...

Re: Systém nemůže nalézt potřebné databázové tabulky!
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-05, 19:34

PS: Tak priste uved ze uz jsi to hledal, nevyplynulo to z tveho dotazu.

Asi takhle: Po zadani adresy www.tvujweb.cz/db_phprs.php se ti objevi stranka, ktera po tobe bude chtit vyplnit nejake udaje. Ty spravne vyplnis, kliknes na odeslat (nebo tak nejak) a v normalnim pripade se ti objevi stranka ktera informuje o tom, ze se tabulky spravne vytvorily. Pokud s to neobjevi je neco spatne (na hostingu) a doporucil bych to zkusit treba za hodinu. Hlavne WZ s tim ma problemy...

Druha moznost je navstivit phpMyAdmina, vlezt do sve databaze a tam zvolit SQL (nebo import SQL), tam v polid import souboru vybrat soubor neco.sql ktery byl prilozen v zipu s instalaci phpRS a dat pridat. Tim by melo byt hotovo.

Staci takhle?

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.