phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: mex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-14, 16:59

Mám dva zkušební weby na webzdarma ve verzi phpRS 2.6.5 b1 i b2 a u obou při pokusu o zálohování DB mi hodí hlášku

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/h/hchk-xtrida/admin/adump.php on line 144

Databáze "hchk-xtrida" neobsahuje žádné tabulky.

Kde je chyba?

Další chyba - asi lehce opravitelná - je při vytváření souboru SQL v zálohování DB, kdy na konci souboru se přidá ukončení bloku </p>, což phpmyadmin považuje za chybu. Díval jsem se do souboru adump.php a někde na řádku 246? je ukončení vytváření souboru SQL a jsou tam nějaká dvě ukončení </pre></p>. Tam bude asi zakopaný pes. Co mám smazat?


Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-15, 13:59

Neodpovím ti přesně na tvoji otázku, ale osvědčuje se mi zrovna na webzdarma používat phpMyAdmin, který tam máš k dispozici. Je to bez problémů i u větší databáze.

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-15, 16:05

Moja rec, na mojom hostingu zalohujem tiez cez phpMyAdmin - no problem.

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-15, 18:34

Tak na webzdarma mi nejela zaloha ani v 2.5.5, ted pouzivam vyhradne svuj zalohovaci script :-)

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: mex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-15, 18:55

Lidi, díky za radu, pak se tedy naskýtá otázka, proč tam to zálohování je, když nefunguje.

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-15, 20:23

mex napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Lidi, díky za radu, pak se tedy naskýtá otázka, proč tam to zálohování je, když nefunguje.

nevim co ti nefunguje, ale jestli to nebude podle hesla 'za malo penez malo muziky'.

Zalohy i z phpRS255b naprosto v pohode. Jenze ja mam placeny housing. Takze asi tak...
Proste nemuzes chtit zadarmo plne sluzby.. :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-16, 08:54

Na webzdarma mi jede vše v poho ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: mex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-16, 10:16

JanVar - měl jsi pravdu - je to skutečně o penězích.

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-16, 10:49

no priznam, ze webzdarma znam jen tak okrajove. Nikdy jsem na nem nehostoval ani nic jineho, ale kdyz ctu problemy, ktere tam uzivatele maji, tak to asi o necem svedci.

Proste zadarmo ani kure nehrabe, jak se rika.

Tyhle free weby jsou spise na to, aby si uzivatel mohl vyzkouset jak mu to asi pojede a udelal si predstavu o poskytovately., jeho rychlosti pripojeni atd.
Pak se bud rozhodne, ze si zaplati a nebo jde jinam. BTW je to tak i s housingem. V soucasne dobe mam tretiho poskytovatele, nez jsem byl naprosto spokojen se sluzbami kolem vlastniho serveru.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: petino (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-23, 15:27

ja mam na webzdarma tiez viac webow a robi mi to len pri jednom - kde sa DB vola "s-club" (s pomlckou). Inak na lokale v pohode.

Re: Záloha DB na webzdarma
Zaslán uživatelem/kou: Zbirek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-26, 23:07

ja mám na wz asi 4 weby a na 3 to jede v pohodě a na 1 i bez pomlček i když na tom jednom to nejede s pomlčkou :D



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.