phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
php kod v bloku - jiny problem
Zaslán uživatelem/kou: HB (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-03, 12:46

Zdravim,
vim, ze se to tu resilo, mam i vyhledane linky ve foru, ale muj problem je trosku jinaci.
Upravil jsem trlayout.php dle teto stranky [http://www.phprs.net/magazin/view.php?cisloclanku=2005052203] , jak bylo reseno jiz v predchozim vstupu na toto tema a opravdu to pomohlo .. ve sloupich 1 a 3 jsou v blocich sablony php kody plne funkcni, ovsem ve sloupci prostrednim c.2 mi php stale nefunguje, konkretne vypis statistik z mysql. Zkousel jsem to same ve sloupcich 1 a 3 a bez problemu funguje. Mam celkem 8 bloku, chtel jsem se zeptat, zda neni problem v tom, procez na uvedene webove strance a v souboru trlayout.php jsou pouze pripady pro bloky 1-5. Pripadne, pokud je chyba jinde, prosim o radu, diky

Re: php kod v bloku - jiny problem
Zaslán uživatelem/kou: HB (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-03, 17:48

nikdo nevi?

Re: php kod v bloku - jiny problem
Zaslán uživatelem/kou: HB (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-03, 18:31

vyreseno radoby pluginem inclupages

Re: php kod v bloku - jiny problem
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-03, 18:56

HB napsal/a:
-------------------------------------------------------
>....
> Mam celkem 8 bloku
>...

tak si ty tři bloky dopiš

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.