phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Úprava vzhledu sloupce
Zaslán uživatelem/kou: milansedlacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-13, 20:16

Ahoj,
na webu www.issstod.cz mám v jednom sloupci hlavni blok a nad nim novinky. V fs_base.sab se to tedy generuje jen jako <*syssl:2*>. Je to trochu neprehledne a potrebuju (navrh grafika) vlozit mezi tyto dva bloky oddelovac (obrazek). Na foru jsem stravil uz dost casu a stale se mi to nejak nedari. Uz jsem mi to podarilo vlozit nad nadpis novinky, tusim ve specfce.php ,ale mezi ty dva bloky se nejak nemuzu dostat. Tak bych se chtel zeptat, zda s tim nekdo nema zkusenost. Diky moc.

Re: Úprava vzhledu sloupce
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-14, 08:46

To máš pravdu, je to nepřehledné.......... Nejlepší řešení je upravit si vzhled bloku používaného pro novinky -> použít např. nějaký typ bloku, který nepoužíváš v levém sloupci a pak v lengine.php a css souboru si upravíš ten blok, aby se ti nakonci třeba zobrazila čára, což je asi úplně nejjedonušší řešení.

Re: Úprava vzhledu sloupce
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-14, 09:20

Presne tak. Úprava lengine možno ani nebude treba. Úprava CSS pre jednen z blokov na požadovaný look, nahodenie toho bloku pod novinky. Hotovo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.