phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Jak na to uprava phpRS
Zaslán uživatelem/kou: mach4 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-09, 22:05

Dobrý den,
před nedávnem jsem narazil na phpRS a připadá mi vhodný pro použití v mém projektu s názvem průvodce Lineage 2 světem. Moje představa je že bych využil stávající možnosti phpRS práva atd. Ale potřeboval bych vědět jestli jde udělat že v levém menu by byl výběr s témat které by se daly rozbalovat a ty rozbalené odkazy by po kliknutí zobrazili rovnou celý obsah tématu tudíž ne jen náhled.
Pokud to nějak jde budu rád za každou informaci radu nebo kus kódu vedoucího k finálnímu výsledku.

Re: Jak na to uprava phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-09, 22:49

Samozrejme, pôjde to. :) Je viac možností ako to vyriešiť, momentálne ma napadajú tieto dve:

A)
- nastaviť článkom v príslušnej rubrike inú článkovú šablónu tak, aby sa zobrazoval celý článok pri výpise kategórie.
- upravenie zobrazovania podrubrík, tak aby sa pri výpise rubriky nezobrazovali aj články z príslušných podrubrík

B)
jednoducho zmeniť "urceni pozadovane varianty sablony" v search.php, riadok 360 tak aby sa varianta šablóny nastavovala podľa úrovne vnorenia rubriky. Tá by sa mala dať zistiť jedným SQL dotazom.

Re: Jak na to uprava phpRS
Zaslán uživatelem/kou: mach4 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 06:52

Ano tyto dvě možnosti mě napadly, ale radši nastíním celý průběh mého záměru jelikož si phpRS instaluji proto aby redaktoři a autoři článku mohli pracovat bez mého většího přičinění.

To co chci dosáhnout pomocí tohoto systému je:

levý sloupec který se bude rozbalovat na podtémata:(např.)

AKTUALITY:
ty se budou standardně zobrazovat n náhledovém režimu v druhém sloupečku

JAK SE PŘÍPOJIT:
-------------------- návod (rozbalí se jako podmenu v tom samém sloupečku po kliknutí na JAK SE PŘIPOJIT)
s tím že když kliknu na "návod" zobrazí se mi obsah nikoli náhled
-------------------- postup (rozbalí se jako podmenu v tom samém sloupečku po kliknutí na JAK SE PŘIPOJIT)
-------------------- rady (rozbalí se jako podmenu v tom samém sloupečku po kliknutí na JAK SE PŘIPOJIT)

QUESTY:
-------------------- atd..
-------------------- atd..
-------------------- atd..


Funkčnost vzhledem k redaktorům a autorům:
- autor něco napíše a jako kategorii vybere QUESTY to znamená že když je jeho článek schválí bude automaticky přidám do rozbalovacího podmenu místo současného atd.. se všemi náležitostmi jako je správný link?

Za tu krátkou dobu co sem měl možnost phpRS poznat vím že je to velmi silný nástroj s velkou možnosti modifikace. Ale nejsem natolik zkušený abych tuto otázku vyřešil a zrealizoval sám, proto budu velmi rád když se najde ochotná duše která mi pomůže moji myšlenku realizovat.

Kontakt na mne je
email: mach4@centrum.cz
ICQ: 268-211-409


Re: Jak na to uprava phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 10:15

Vloženie celého textu do perexu (úvodu) je tiež jedna z možností. V tom čo píšeš nevidím problém. Rozbalovacie menu je možné generovať automaticky pomocou bloku "zoznam rubrík". Spôsob zobrazenia nastavuješ šablónou alebo jednoducho vložením celého textu do úvodu článku a použiješ typ článku "krátky". Ak to má byť plne automatizované, uprav search.php.

Re: Jak na to uprava phpRS
Zaslán uživatelem/kou: mach4 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 18:00

nějaký konkrétni případ by nebyl popřípadě pomocná ruka? Za pomoc je možná i reklama odhadovaná návštěvnost www cca 1000 lidí denně. Jsem administrátorem serveru FeniX Lineage 2 je to free server pro lidi.Ale zabere mi to veškerý volný čas :(.Takže badát nad tím je u mě otázka 3 měsícu



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.