phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables!
Zaslán uživatelem/kou: Parker (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 20:03

Asi sem slepý hledat sem tu témata na toto téma ale nic sem nenšel co by mi pomohlo, prosim mam tuto chybu System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables! a dejte mi jen odkaz kde je podrobne napsano jak tuto chybu vyresit.. THX ALL

Re: System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables!
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-28, 07:22

Toto zde bylo řešeno již několikrát. Toto je učebnicový případ nepřečtené phpRS dokumentace, takže tady je ten link : [http://www.supersvet.cz/dokumentace/instalace.html]

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables!
Zaslán uživatelem/kou: Parker (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-28, 13:52

Promin, ale toto sem cetl uz nekolikrát PHPRS sem zkousel na WZ.CZ a na IC.CZ a nepovedlo se, ve vašm článku je to pro tento pc SQL ale na WZ a IC je to jinak

Re: System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-28, 15:51

[http://www.phprs.net/forum/search.php?2,search=System+nemuze+nalezt+potrebne+databazove+tabulky%21,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=ALL,body=1,author=1,subject=1]

a další ... těch témat tu bylo mnoho ... zkontroluj zda ty tabulky v db jsou a config.php dle návodu viz, výše ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.