phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 11:00

Dobrý den, mám vlastní Linuxový server, na kterém běží Apache2, MySQL, PHP. Nahrál jsem na něj phpRS 2.8.0, zapsal databázi pomocí db_phprs.php a stránky normálně běží a dá se v nich pracovat. Když ale chci do administrace napíše to : Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo. . Vím že je to v dokumentaci k phpRS, ale to nepomohlo. Pak mám phpRS na webzdarma a z mého PC se na administraci dostanu, ale na ten svůj server ne. Prosím poraďte čím by to mohlo být. Předem díky.

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 13:29

Zkoušel jsem verzi 2.8.0. Ta nešla, pak jsem schválně zkusil i verzi 2.3.5b a ta taky nešla, obě verze mi na webzdarma chodí. Možná by to mohlo být že mi server neposílá cookies. Ale nevím jak to nastavit.

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 16:37

php.ini

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 17:30

A kde najdu ten php.ini jsem našel v /etc/php.ini . Akorat mi prosím poraďte co tam mám nastavit. Díky

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 17:31

nemesis napsal/a:
-------------------------------------------------------
> A kde najdu ten php.ini jsem našel v /etc/php.ini
> . Akorat mi prosím poraďte co tam mám nastavit.
> Díky


Blbě jsem to napsal - našel jsem ho, ale nevím co tam nastavit :-)

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 20:03

nastaveni PATH pro cookies

priznam se ze nemam SUSE, ale ono to ve finale je stejne vsude. Bud se neukladaji cookies vubec pripadne chybne prava.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 23:13

Tak uz jsem se v php.ini trochu pohrabal a našel jsem MySQL uživ.jm. a heslo, to jsem vyplnil, nastavil cookies, ale stále to nešlape.Už si nevím rady, ale musí to být tím serverem, nemůže to být třeba verzí MySQL?

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-01, 23:52

co rikaji logy?

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-02, 10:10

A čo hovorí správca cookies v prehliadači? Ukladajú sa vôbec?

Re: Nefunguje administrace
Zaslán uživatelem/kou: nemesis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-02, 17:10

Já jsem nikde v IE žádnýho správce cookie nenašel, ale cookie jsou určitě povolené, protože phpRS na webzdarma.cz mi chodí.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.