phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Uprava prihlasovaciho formulare ctenare
Zaslán uživatelem/kou: pfx (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-21, 12:23

Pekny den preju
muj problem je potrebuju doplnit a zmenit prihlasovaci formulár ctenare, takze jsem se pustil do hledani kde by to asi mohlo byt nakonec jsem se pustil do prohledavani fora a dokonce diky nemu prisel na spoustu veci pro jine zalezitosti, nasel par prispevku ktere se zabyvaly stejnym problemem a zase upravoval - tedy konkretne readers.php, areaders.php, trmyreader.php a pridal odkazy do langu a taky pridal sloupce do databaze rs_ctenari - doufam ze spravne nicmene porad nakonec skoncim ze operace pri prihlaseni skoncila neocekavanou chybou a mam to zkusit znovu takze skousim - uz zase se chystam obnovit zalohu a zacit znova, tedy konkretni dotaz -

1. je tu nekdo kdo uz to ma zasebou - tuhle upravu
2. jdu spravnym smerem kdyz upravuju vyse zminene nebo se mam zabyvat jeste dalsimi soubory?
3. kdyz chci doplnit nektere polozky v formulari - jako napr adresa atd a nektere naopak nepouzivat - jako vlastni menu - jazyk ... musim z databaze tyhle polozky vymazat nebo nevadi ze tam jsou navic kdyz je nepouziju.

pouzivam phpRS v 2.8.0
diky moc.
omluvte me neb v php a mysql jsem prave narozene miminko takze pokusuju a omyluju (-:

P.S. chtelo by to nejaky jednodusii nastroj na upravu formulare nicmene jak rikal nas ucitel na stredni - "hosi ta elektrika (ucebni obor) je tak slozita proto aby vam do toho zednici nekecali (-: a co by pak delali programatori ze (-:

Filip Podsednik
filip/at/podsednik.cz
skype: filip.podsednik



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pfx v 21.04.2006 12:25.

Re: Uprava prihlasovaciho formulare ctenare
Zaslán uživatelem/kou: martinf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-21, 18:30

Verzi 2.8.0 nepoužívám a tak neznám soubor trmyreader.php.
V minulé verzi stačilo upravit jen readers.php. Soubor areaders.php se týká administrace seznamu čtenářů.

Když mi to házelo "tvoji" chybu, bylo to tím, že jsem odesílal data z formuláře do databáze. Např. jsem odesílal údaje A, B, C, D, ale v databázi byl ještě sloupec pro údaj E (nebo to bylo naopak - sloupců bylo méně). Zkus hledat chybu zde.

Martin Fous [http://www.zsjvm.cz]

Re: Uprava prihlasovaciho formulare ctenare
Zaslán uživatelem/kou: pfx (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-21, 19:18

diky jdu to znovu zkusit, upravim tedy nejdrive readers.php a pak sloupce v db snad se to tentokrat povede

Re: Uprava prihlasovaciho formulare ctenare
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-26, 11:07

presne tak...
taky sem "tezce" editoval readers.php ale jen v 265ce a tou neocekavanou chybou byl vzdy nekorektni pocet sloupcu v db vs insertu z readers.php :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Uprava prihlasovaciho formulare ctenare
Zaslán uživatelem/kou: pfx (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-26, 11:14

Jo tahle rada me dohnala k tomu ze jsem velmi peclive projel cely kod v readers a znovu udelal db takze registrace funguje - zapise se do db - da se i smazat nebo vygenerovat nove heslo, jedine co zatim nefunguje je opetovne prihlaseni ((-: takze budu muset znovu badat.
prihlasovaci jmeno (nickname) jsem zmenil na e-mailovou adresu ale myslim ze tim by to snad byt nemelo, no jeste nekde bude nejaka chyba takze hura do badani, nicmene kdyby nejaka rada byla kde konkretne se toto overuje buda rad za ni,
vi nekdo k cemu je teda soubor - trmyreader.php??



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.