phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: spleen (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-13, 11:32

poradí někdo? snažil jsem hledat ve foru nic sem nenašel , proto mě nekamenujte, ,je možné aby jen čtenář, vkládal nové články , dík martin valina chomutov

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-13, 12:23

Je, existuje na to plugin, ale teď si nemůžu vzpomenout, kde je ke stažení.

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 09:47

JEestli by si někdo vzpoměl kde to je budu moc rád...

[http://www.svetcest.cz]

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 10:50

Tak jsem ten plugin našel na webinfo ke stažení je zde [http://www.webinfo.sk/download.php?akce=detail&id_detail=81&sekce=6]

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 11:26

Díky Moc ... je někde přehled webů kde jsou pluginy pro phprs nebo se prostě musí hledat hledat hledat ;)

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 11:43

Treba hľadať. Na tomto fóre je časť pre pluginy a oficiálny web pre phpRS pluginy je Community web. Niektorí autori pluginov umiestňujú svoje výtvory na vlastné weby, čo sa mne osobne tiež nepáči, ale nič s tým nespravím - je to ich voľba.

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 19:14

No a jak tedy vlozim plug-in na comunity web?

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 20:36

Pošli ho mne, Michalkovy alebo po dohode komukoľvek z vývojárov: smiko, MSteve, ATIFAN, xsuchy09, Kubajs, Krišpín... Plugin dostane certifikat a moze ist na CW. Je to určitá záruka funkčnosti a bezpečnosti. Ak budeš dávať pluginy na CW možes rátať s určitou podporou pri vývoji - konzultácie alebo otázky ohľadne vývoja a pod. aspoň z mojej strany. Ak by si toho chcel tvorit viac môžeš požiadať Jirku alebo Michálka o autorský prístup.

Myslím že v prípade, že by nikto z uvedených momentálne nemal čas na certifikáciu, môže ísť na download aj bez certifikátu.

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-19, 19:26

Díky už jsem to zprovoznil...akorát je krapánek problém, že po vložení článku nelze odeslat do databáze mam 2.8 (UTF-8)...je to verze do 2.6.5...nevíte jak upravit aby to fungovalo i na 2.8 ? Díky

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-20, 12:36

svetcest jo jo ten problem znam. Atifan mi kdysi poslal svuj upraveny soubr kdyz testoval 280beta a fungovalo to, bohuzel asi uz ten soubor nema :-) to vis havarka pc :-)

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-26, 11:57

Jestli je tady někde Atifan, please napiš jestli ještě máš tu opravu? Dík

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-02, 18:35

tak už jsem díky kamarádovi zprovoznil odesílání do databáze....ale další problém...odeslané články se nezobrazují v admin menu.....nutně potřebuji aby to fungovalo co nejdřív....najde se tady nějaká dobrá duše, která mi please poradí.....díky moc

[http://www.svetcest.cz]

Re: články čtenářů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-02, 19:10

Niekde bude chyba. Porovnal by som na úrovni databázy článok vložený cez plugin a článok vložený klasicky cez administráciu. Niektoré pole bude obsahovať nezmysel. (možno id autora alebo iné)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.