Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: filtrefil (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-28, 20:08

Dobrý den,

rozhodl jsem se nainstalovat si phprs + inzertní systém. Samotný RS jede bez potíží, ale při instalaci inzertního pluginu jsem narazil - nejdřív jsem byl trochu zmatený z návodu v souboru jaknato.html, protože mě nutil měnit něco v souborech, které v mém adresáři ani neexistují (fs_base.sab), popř odkazoval na soubory v neexistujících složkách (css/ie.css)...

Ignoroval jsem to a úspěšně jsem "přidal plugin v administraci phpRS běžným způsobem" (metoda "prolezu všechny položky a nějak to najdu..."), ale teď když kliknu v administraci na položku "inzertní systém", tak mi to hlásí toto:


Warning: require_once(./inzsys_sysfce.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\WEBY\inzerce\plugin\inzertnisystem\ainzertnisystem.php on line 29

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './inzsys_sysfce.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\WEBY\inzerce\plugin\inzertnisystem\ainzertnisystem.php on line 29


Absolutně netuším co mám dělat...
Zkoušel jsem hledat, ale na tento problém jsem nenarazil:-(

Nevíte někdo co s tím?

Předem děkuji za odpovědi.


P.S.: Asi už jste pochopili, že jsem naprostý začátečník a břídil...:D

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-28, 20:27

Vlákno presúvam do sekcie /pluginy/inzerce [http://www.phprs.net/forum/list.php?15] skús pozrieť tam.
Vyzerá to na chybu v inštalácii, asi ni nenakopíroval na server všetky potrebné súbory.

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-28, 20:38

ty jo :-( sem napsal odpoved a mezitim si to patriku presunul a moje odpoved je fuc :-(

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-02-28, 20:41

v kostce:
asi jsi spatne kopiroval slozky z inzertniho systemu , kdyz te to odkazuje na slozku css , inzertni system3 ji obsahuje.
Ja shodou okolnosti to instaloval minuly tyden na [http://seicentoclub.cz/inzerce/] a v pohode.
proste jsem vsechny soubory a slozky co byly v inzertnim systtemu oznacil a nakopiroval do rootu webu
a pak uz jen upravil fsbase.sab.
tot vse
uz se mi to nehce psat znovu obsirneji, snad tato strucna odpoved je pochopitelna :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: filtrefil (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-03-01, 15:20

zkusím, díky moc:D

já jsem se totiž snažil striktně držet návodu, kde je napsané, co přesně mám přesunout...

Tak se na ně asi vykašlu...

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-03-02, 14:35

to duplicitní vlákno jsem smazal...

To: filtrefil
pokud se držíš instalačního návodu, tak to musí fungovat... Víc mne překvapilo, že nemáš "fs_base.sab" :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: filtrefil (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-03-03, 21:16

abych to vysvětlil, vložit jsem nemístný a zbytečný dotaz, ale uvědomil jsem si to pozdě...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava filtrefil v 03.03.2010 22:31.

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: Martin (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-08-21, 16:55

Ahoj

také jako uživatel výš mám problém s instalací inzertního systému. Zkopíroval jsem všechny soubory do rootu RS a vložil do hlavičky souboru fs_base.sab kód. Chci se Zeptat, v souborech menu.php, kategorie.php atd..mám vytvořit názvy souborů....např: (výpis ze souboru menu.php) ?

// nazev noveho tlacitka v admin. menu
$pi_nazev_menu="INZERCE";

protože když jsem vytvořil odkaz v nabídce menu RS >INZERCE< tak mi to píše:

InzerátyNabídkaPoptávka
E R R O R !

Chyba 403 - Nepovolený přístup!

Error 403 - Forbidden access!
Inzertní systém 3.0.0

a když kliknu třeba na "nabídka" tak to hodí tohle:

InzerátyNabídkaPoptávka

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/prace-jm.cz/www.prace-jm.cz/inzerce.php on line 54

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/prace-jm.cz/www.prace-jm.cz/inzerce.php on line 102

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/prace-jm.cz/www.prace-jm.cz/inzerce.php on line 140
INZERÁTY

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/prace-jm.cz/www.prace-jm.cz/inzerce.php on line 230

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/prace-jm.cz/www.prace-jm.cz/inzerce.php on line 233

Databáze neobsahuje žádný odpovídající záznam
Inzertní systém 3.0.0



co s tím prosim?

Martin

Re: Inzertní systém 3.0 - problém při "instalaci"...
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2012-02-04, 22:42

Tak ať se snažím sebevíc, nemůžu rozchodit problém s instalací na localhostu. Hláasí mi to tu chybu 403 -Přístup odepřen. Vše jsem udělal, jak mám, ale pořád stejný.

v fs_base.sab jsem zadal tohle: <base href=\"http://localhost/beta2/\"> a nevím, jestli to má takto být, když to je na localhostu a web jede na adrese [http://localhost/beta2/].

LinkedIn - Zdeněk Pikulík

Regiony ČR.cz - 1. responzivní zpravodajství z regionů ČR
Medializujeme ČESKO.cz - Revoluční program podpory a modernizace obcí ČR
Obce2020.cz - Moderní řešení profesionálního webu pro obce



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.