Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
inzertní systém a SQL
Zaslán uživatelem/kou: mies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-12, 07:06

Dobrý den vespolek, abych se přiznal závidím všem problémy s inzertním systémem neboť u mně instalace tohoto pluginu začíná a končí u bodu 1) vytvořit nové tabulky v MySQL pomocí souboru inzertnisystem.sql.
Ačkoliv mám na serveru zhruba 20 databází čítající přes tisíc tabulek které jsem vytvořil buď ručně nebo pomocí scriptů tak tahle tabulka k nim asi nepřibyde.Použil jsem dle návodu soubor inzertnisystem.sql vždycky vyjela chyba že tabulka nemá vstupní data obrnil jsem se trpělivostí a začal ťukat tabulku ručně - po půl hodinověm klepání se na mně usmála hláška že nebyly zadány počáteční hodnoty.Po dvou dnech snažení jsem pozval kámoše jenž má s sql a php delší zkušenosti a výsledkem byla vyjedená lednička a omluva že musí jít spát domů protože by ho manželka podezírala z nevěry.Pokud má tedy tato tabulka záludnosti s níž ani tvůrci SQL nepočítali rád bych byl do těchto tajů zasvěcen.Předem mnohokrát děkuji

Re: inzertní systém a SQL
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 11:16

nevim, ja vzdy zkopiruji obsah souboru inzertnisystem.sql a v phpmyadminu ve slozce SQL to zkopirovane vlouim a dam odeslat... zatim vzdy bez potizi...
na kterem hostingu to delas?

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.