Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
svatek
Zaslán uživatelem/kou: endru (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-28, 21:08

Muzete mi nekdo rici jak zakomponuji svatek do horni listy, cetl jsem prispevek od JanVara, ale tam sem se dozvedel prd.

Re: svatek
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-28, 23:42

popis jsem nepsal, navod je primo v souboru "svatek.php" ... :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: svatek
Zaslán uživatelem/kou: endru (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-29, 07:16

A mohl by jsi mi rici, kde ten svatek.php najdu, nebo mi to poslat,
rao(zavinac)centum.cz,

diky a zdravi Ondra

Re: svatek
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-29, 20:01

community web

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: svatek
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-17, 14:36

Ahoj mohli byste mi prosim,presne rict,na ktera mista v lengine.php mam doplnit zmineny radek z pluginu svatek.php.Dalsi radek se ma dopmlnit do "rozcestniku sablon lengin.php" ale tento soubor jsem nikde nenasel,proto prosim o5 o raradu kam ten dalsi radek umistit.Chtel bych svatky zobrazovat v horni liste (vedle horni navigacni listy misto vyhledavani v ramci webu)Co mam vsechno odstranit ze souboru *.sab,abych odstranil vyhledavaci pole a mohl tam umistit svatky?
diky moc za _nfo



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.