Interní fórum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně interního fóra?
phpRS - redakční a informační systém
Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: jarkad (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 18:16

Nainstaloval jsem intforum do phprs 2.8.1, všechno asi funguje ,ale je problém se zobrazením. Tabulka pro jednoduché vyhledávání i pro rozšířené vyhledávání je pořád vlevo a ne uprostřed jako ostatní . To samé se týká výpisu zpráv ( jsou také vlevo). Zkoušel jsem se dívat do souborů ,ale nic jsem nenašel . Někde musí chybět začátek nebo konec formátovacího příkazu nebo něco ... Jsem začátečník ,tak jsem to mohl někde přehlédnout. zkuste mi někdo poradit . Koukněte na [http://www.jarkad.cz/forum.php] .

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: bob91 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 18:38

Skus tohle:

<center>
kod toho vyhledavaciho panelu
</center>

nebo

<p align="center">
kod toho vyhledavaciho panelu
</p>

a nebo

<div style="text-align: center">
kod toho vyhledavaciho panelu
</div>

----------------------------------------
->> www.bobuvportal.ic.cz <<-



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava bob91 v 28.04.2007 11:52.

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: jarkad (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 19:38

Děkuji za radu, ale nepomáhá to . Stále je to stejné. Musí to být někde v souborech kifoshow.php nebo kifoform.php . Budu muset pátrat dále . Podle mě to muselo dělat každému kdo to instaloval .

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: bob91 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-28, 11:47

Ja interni forum nepouzivam , ale stahnu si ho a mrknu se co se s tim da delat.

----------------------------------------
->> www.bobuvportal.ic.cz <<-



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava bob91 v 28.04.2007 11:54.

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: jarkad (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-28, 18:00

Děkuji za snahu . Již jsem si to dohledal a funguje to dobře ...

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-29, 09:21

tak sem hod i pro ostatni co, jak a kde jsi zmenil a se s tim zbytecne neperou dalsi kdyz uz to nekdo ma ;-)

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-11, 11:45

Interní fórum jsem používal ve verzi 1.3.0, potom jsem přešel na 1.5.0. Nutná jednorázová úprava databáze pěkně zatížilo MySQL, protože tam mám přes 20 MB příspěvků. Nicméně vše se zadařilo a fungovalo. Potom jsem ale přešel na phpRS v.2.8.1, což mne donutilo přejít na IntForum 1.6.0. A od té doby mám problém v administraci fóra. Fóra s větším množstvím témat a příspěvků (přes 27 tisíc příspěvků) v administraci ohlásí chyby a tvrdí že: "V tomto tématu nejsou zatím žádné příspěvky".

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mnt/data/accounts/j/jitrnizeme/data/www/www/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 204

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /mnt/data/accounts/j/jitrnizeme/data/www/www/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 181


Přitom z hlediska uživatelů fórum funguje úplně normálně, chyba se týká jen administrace. U fór s menším množstvím témat a příspěvků je i v administraci všechno v pořádku.

Nedokážete mne někdo nasměrovat, kde hledat problém?

Díky předem.

=== JiHo === WEB: Jitřní země ===

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-16, 14:41

Je to bug: chyba se nacházi v souboru plugin/intforum/intforum.php
a to na řádku 340
místo $dotazdotazy=phprs_sql_query("select * from ".$GLOBALS["rspredpona"]."intforum_dotazy where kteretema=".$tema." order by idposledniho desc",$pomtext1,$pomtext2,$GLOBALS["dbspojeni"]);

tam má být

$dotazdotazy=phprs_sql_query_add_limit("select * from ".$GLOBALS["rspredpona"]."intforum_dotazy where kteretema=".$tema." order by idposledniho desc",$pomtext1,$pomtext2,$GLOBALS["dbspojeni"]);

chyba spočívá v zapomenutém dopsání toho _add_limit a projeví se až v případě, že počet témat převýší počet na stránku, do té doby se používá SQL dotaz na předchozím odstavci který limity neobsahuje (nepotřebuje stránkování) je v pořádku.
jinak je to ve funkci: function vejdi($tema,$stranka=0)

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-16, 14:52

Ještě jedna drobnost - v administraci je zamčené fórum nedostupné - musí se nejprve odemknout, potom se dá něco opravit a pak se musí fórum zase zamknout. Má to ale vadu na kráse, během této operace mají fórum odemčené i čtenáři. Nešlo by je zpřístupnit v administraci i v zamčeném stavu?

=== JiHo === WEB: Jitřní země ===

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: Bugenhagen (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-19, 21:13

existuje nejaky plugin ktory by zobrazoval posledne prispevky vo fore?? za odpoved vopred dakujem

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-19, 21:41

přesunuto do sekce Interní fórum.

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-20, 08:36

tusim ze je soucasti fora.. viz me cluby

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-17, 22:06

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jestli existuje pro toto intforum nějaký plugin, který by zajistil upozornění na poslední příspěvek? Jednoduše, když někdo odpoví na můj příspěvek, aby my přišlo upozornění na email. Jak to funguje tady.
Děkuji za odpověď.

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-18, 09:09

urcite ne.. intforum uz bohuzel skoro nikdo nepouziva... proto zadne jeho dalsi upravy se nedeji

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-18, 15:41

Ahoj,
marty pls nemůžeš m i poslat to upravene forum co máš na stránkách?
Máš tam foto každého, kdo přispívá.
Děkuji

Re: Interní fórum v phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-06-23, 16:29

ahoj asi nemuzu poslat promin.. ja jsem si to inforum prizpusobil pozadavku clenu a tak provazal s celym webem tak, ze to intforum jako samotne nelze vypreparovat ani omylem. pokud se ti jedna o avatary, tak pouzij Kforum

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.