Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Testování beta galerie + pripominky
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-29, 11:41

Sháním lidi na otestování galerie. Prosím aby se hlásili pouze lidi, kteří si dokážou poradit v případě problémů a obnovit data ze zálohy, kterou si provedou. Behem dneska to budu posilat.

Hlavní změny:
Odebrány kategorie (podružné dělení obrazku je zbytečné)
Přidána podpora copyrightu (nevim jak je to s podporou na hostinzich)
Dalsi zmeny... (treba komentare atd)

Co bude ve finale
Prehled top obrazku

Co nevim jestli bude
podpora EXIF

Co nebude ve finale
Deleni galerii do adresaru - podpora hostingu a funkce mkdir je "trapna" a nebylo by to jednoduse realizovatelne; doslo pouze k uprave pri generovani nazvu obrazku - jsou razeny podle galerie (pouze nove pridane)
Par dalsich veci :-)

Mozna jsem pri predelavani zapomnel opravit nejakou starou chybu, na kterou me upozornovali, prosim tedy abyste mi pomohli sem shrnout vsechny problemy ktere byly s galerii za cele jeji pusobeni.

Taky pokud mate nejaky navrh, napiste ho sem prosim znovu, treba jsem na nej zapomnel a byl dobry

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Testování beta galerie + pripominky
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-29, 13:20

tak sem hod odkaz ke stazeni. a nezapomen na popis instalace.. :-D kdo o tom ma stale premyslet, ze... :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Testování beta galerie + pripominky
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-29, 13:24

To se mi prave nechce, chci mit prehled o tom kdo to bude testovat...
Navod na instalaci: Prekopirovat vsechny soubory a upravit databazi :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Testování beta galerie + pripominky
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-29, 13:33

OK.. tak mi hod odkaz ma ICQ.. diky

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.