Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Nový plugin Správce souborů - již otestováno, na Community webu ke stažení!!!
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-30, 16:13

Mě osobně by nastavení stačilo v config souboru - zatím jsem nemusel měnit typy souborů.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Nový plugin Správce souborů - již otestováno, na Community webu ke stažení!!!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-30, 16:35

Vladimi Novotny napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Pokud to bude negativní omezení (tedy zakázané
> přípony nebo MIME typy), tak bych to dal do
> konfiguračního souboru (proč by to měl uživatel
> běžně měnit, že?).


Dokazete si predstavit to mnozstvi pripon nebo MIME typu kdyby to bylo takhle!!?? :D


>
> Pokud to ale budou povolené typy (přípony nebo
> MIME typy), tak bych to dal do administrace,
> protože tam se najde každou chvíli potřeba přidat
> nějaký nový typ.

Ano, bude to tak, ze jsou proste jen nektere povolene ... zatim to v administraci neni, nemyslim si, ze by to bylo zas az tak treba kazdou chvili menit, ale nebyl by to problem do administrace dat, jako veskere nastaveni ... ale ve spravci souboru jako takovym bude sql dotazu vice nez dost a protoze vetsina uzivatelu jede na free hostinzich, asi by jim to brzdilo stroje ... takze prozatim bude nastaveni asi v config souboru, uvidime jak dal ... proste setrim sql dotazy kde se da :)

>
> Toť můj názor.
>
>
> EDIT: Ještě takový návrh na vylepšení, který by se
> mi (a myslím i další spoustě lidí) hodil. Jde o
> to, že nyní si autoři mohou uploadovat z
> administrace soubory na WEB. Vše se ukládá do
> jejich složky.
>
> Dobré by ovšem bylo, kdyby redaktoři mohli
> spravovat i soubory, které jsou ve složkách svých
> podřízených autorů a administrátoři mohli spravat
> všechny soubory - bez ohledu na složky.
>


V nove verzi je to tak, ze kazdy ma svou slozku a admini jedini vidi vse, i smazane soubory ... predelavat to na to, aby videli nadrazeni podrizenych atd. mi prijde zbytecne ... al pokud by o to byl velky zajem, nebyl by to snad az takovy problem ... v teto verzi to ale asi na 99% nebude


// EDIT
Mno neni to zas az tak pravda ... kazdy nema svou slozku .. kazdy vidi jen to, co si vytvoril ... admini vidi vse ... o slozkach uz neni rec :-) z duvodu nekterych hostingu jsem upustil od vytvareni slozek fyzicky na disku, budou jen virtualni v db ...


btw: Pokud by měl někdo zájem pomoci a testovat novou verzi pluginu, ať se mi ozve na ICQ nebo e-mail. Jde zatím o beta verzi, kterou jsem dokoncil az dnes, takze doporucuji testovat pouze na locale, nebo na testovacih webech, nikoliv v ostrem provozu ... samozrejmosti jsou pripadne zalohy, pokud byste mohli prijit o neco duleziteho ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava xsuchy09 v 30.07.2005 16:49.

Re: Nový plugin Správce souborů - již otestováno, na Community webu ke stažení!!!
Zaslán uživatelem/kou: Vladimi Novotny (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-30, 17:57

Nevěděl jsem, že to již máš takto udělané. To bude bez problémů postačovat. Díky

Re: Nový plugin Správce souborů - již otestováno, na Community webu ke stažení!!!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-30, 23:43

Plugin správce souborů dostal svojí sekci ve fóru phpRS. Proto dále pište prosím do sekce tohoto pluginu - viz. zde:
[http://www.phprs.net/forum/list.php?31]


========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.