Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Chýbajúci (?) element TITLE v zozname rubrík
Zaslán uživatelem/kou: MiG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-31, 13:39

Zdravím,

narazil som na jednu drobnosť, ktorá určite nie je chyba, ale tak nekonzistecia prostredia.

V prípade, že sa do systémového bloku "Seznam rubrik" pridávajú nové rubriky, je tam možné zadať aj ich popis. V prvej chvíli som si myslel, že popisom je "bublinová" nápoveda k jednotlivým rubrikám, čo však, ako som zistil, nie je pravda. Pri podržaní kurzora nad menom rubriky sa nezobrazí nič. Pokiaľ sa kurzor "podrží" nad položkami bloku "Hlavní menu", bubliny sa objavia.

Bubliny sa objavia aj nad odkazmi na jednotlivé rubriky, ale len ak sú uvedené v stĺpci 2 (objavia sa tam po kliknutí na "Seznam rubrik" v bloku "Hlavní menu"). Tu sa však v bublinách objaví len duplicitne názov rubriky a nie popis, ako by som očakával (čo je však možno zámerom).

Zdá sa mi, že je trochu mätúce správanie sa prostredia. Možno by stálo za úvahu nejak to zjednotiť.

vďaka



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.