Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-27, 00:05

Ahoj, má někdo zkušenosti s vkládáním menu, které je vygenerované xaramenumakerem do phprs? Pokud ano, jak. Pokud totiž dávám odkaz na externí javaskript, tak se mi to tam nezobrazuje :-( Díky moc

Re: Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-28, 00:22

Ahoj, ukážka kódu by nebola? Ako linkuješ ten externý js? Xaramenu moc nepoznám, snáď v tomto threade
[http://www.phprs.net/forum/read.php?5,6836,6858#msg-6858]
nájdeš nejaké info, myslím, že to je tiež robené v xare. Imho, na stránky by som niečo také nedal, brrrr. Sú lepšie alternatívy fungujúce aj bez podpory js browserom.

* s phpRS 2.6.5 žiadna súvislosť presúvam do OffTopic

Re: Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-28, 17:04

Ahojky, já ti to hodim na email, to co mi vygenerovala xara a zkus si to nekam linknout jako externi. Pokud by ti to slo, tak budu rada, kdyby jsi mi napsal, jak jsi to udelal. Jelikoz ja se s tim uz fakt dost dlouho deptam :-) Jinak odkaz, ktery jsi mi napsal, tam jsem to hledala, ale i tak, prave podobnouodezvu tam vkladam, ale bohuzel. Mozna to vkladam nekam, kde to vubec nema byt. Uz fakt netusim. Takze pokud pomuzes, budu jedine rada. :-)

Re: Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-28, 17:05

Tak už jsem si na to přišla, je to trapněš jednoduché omlouvám se, jestli už jsi na tom začal pracovat, ale díky moc.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lucie v 29.05.2005 20:58.

Re: Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-30, 11:22

Nie nezačal. Žiadny mail mi neprišiel, navyše takto sa problémy vo fóre neriešia. Treba to riešiť verejne. Čo z toho majú potom ostatní s podobným problémom?
Predpokladám ale, že si mala zlú cestu k *.js skriptu v šablone. Treba totiž zadať cestu zo šablony tak ako keby bola šablona v base adserári. Bolo by dobré napísať aj ako si to vyriešila, toto môže pomôcť v budúcnosti aj ostatným.

Re: Jak vlozit menu, vygenerovane xaramenu maker?
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-01, 08:46

Ja jsem to posilala mailem, jelikoz jsem si nevsimla, ze to sem lze vlozit, jinak jsem dala jen spatny odkaz na javasrit, takze stacilo ho jen upravit. Takze klasickym zpusobem.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.