Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: Jojo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 17:26

Najprv by som chcel poďakovať tvorcom tohto phpRS systému, pluginov, proste Vám všetkým, ktorí nezištne pomáhate každému, kto o to požiada. Internet je aj v tomto úžasná vec, lebo v ňom na každom kroku vidieť takúto vzájomnú pomoc a spoluprácu. Keby sa celý svet správal tak ako Vy, zaručene by bol oveľa krajší a lepší.

Som člen skupiny JEWEL Sk a Rikov spolutvorca webu www.novy.jewel.sk . Aj na Váš podnet sme ho teraz premenovali na www.vesmirne-zakony.jewel.sk , lebo táto téma bude jeho hlavnou náplňou. Našim cieľom je, že chceme na ňom vyvolať čo najväčšiu verejnú diskusiu na spomínanú tému.

K naplneniu tohto zámeru je pre nás phpRS systém najvhodnejší preto, lebo VĎAKA VAŠEJ NEŽISTNEJ TVORIVEJ AKTIVITE A POMOCI nám poskytuje vhodné technické možnosti a súčasne je pre nás aj finančne dostupný.

Ako začínajúcim tvorcom webu a používateľom phpRS systému nám každá rada veľmi pomáha, ako urobiť náš web čo najlepší pre návštevníkov. Preto by sme boli radi, keby ste občas zavítali aj na našu stránku a svoje názory, napr. ako ho zdokonaliť, o nových možnostiach spolupráce a pod, prejavili v našom fóre.

Momentálne ešte nemáme dostupné možnosti ako sa Vám, okrem poďakovania, odmeniť, preto ešte raz:

Vďaka Vám: „Jiří Lukáš, Michal Šafus, Jiří Beroušek, bkv, pa3k, JanVar, MSteve, Kryšpín, Radek Prinosil, Jiři Parkan i všetkým ostatním“.

P.S. A predsa ma čosi napadlo. Ak by Vám piesne z nášho 1.CD priniesli radosť, môžete si ich, tak ako ostatní, zadarmo stiahnuť na: www.vesmirne-zakony.jewel.sk/download.php .

Jojo - www.jewel.sk





S pozdravom Jojo - www.jewel.sk

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: foxyk (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 19:35

.:pripojuju se:.

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-15, 19:56

foxyk napsal/a:
-------------------------------------------------------
> .:pripojuju se:.

<OT>
no ja bohuzel ne....
sorry, ale vyznani "www.vesmirne-zakony" mne prijde stejne uchylne, jako "Jehoviste" a dalsi kasty.
Nechci nikoho urazet za jeho presvedceni, ale snesu "Zidy" a "Krestany" ...

Ten zbytek opravdu nemusim...

jeste jednou sorry za OT...

odmenu opravdu nepozaduji. Pokud bych pozadoval, zridim si vlastni placene stranky, kde budu poskytovat rady...

</OT>

vsem pekny zbytek nedele a mnoho uspechu v nadchazejicim tydnu


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-16, 11:27

To Jojo >

Díky za "díky" a jen dodám, že za tímto účelem (= pomoci a poradit) vlastně tohle fórum a celý projekt vzniknul a jsem rád, že se daří naplňovat jeho účel.

To JanVar >

Vyznání, náboženství či jak to chcete označit každé osoby je pouze jeho osobní záležitostí a nebudu zde tolerovat žádné přímé prezentace ani diskuze v tomto smyslu.

Myslím, že Jojo tu nedělá žádnou agitaci, takže není důvod se k tomu vyjadřovat, ať je tvůj názor jakýkoliv.

Já se taky k náboženským otázkám nevyjadřuji. Díky za pochopení.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-16, 14:03


Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: Jojo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-24, 19:44

Dovoľte mi, aby som zareagoval na príspevok od - JanVar -, nakoľko som ho mojimi neúplnými informáciami, alebo nesprávnymi slovami pomýlil.

Po prvé, čo som nesprávne uviedol je, že som člen skupiny JEWEL SK. Mal som napísať, že som člen hudobnej skupiny JEWEL SK a to by bolo jasnejšie. Takto ste si to mohli viacerí (nie len Jan Var) vysvetliť, že som člen nejakej sekty. To v žiadnom prípade nie som, aj keď ich akceptujem.

Ako hudobník, vystupujem na verejných akciách, kde prichádzam do kontaktu s ľuďmi. Často krát je to veľmi namáhavé, pretože ľudia sú dnes veľmi negatívne naladení. A ak má moja hudobná produkcia rozdávať ľuďom radosť a chcem dosiahnuť, aby sa začali zabávať, musím byť veľmi pozitívny človek, veľa krát až psychológ, aby som ich negatívne myšlienky zamenil za tie pozitívne. V tom mi pomáhajú rady z pozitívnej literatúry, ktoré uplatňujem pri svojej práci a posúvam ich ďalej svojim priateľom, známym.

V súčasnosti, aby boli k dispozícii každému, som ich začal ukladať i na: www.vesmirne-zakony.jewel.sk a pomenoval som ich Vesmírne zákony preto, lebo sa mi svojou stálosťou a účinnosťou trochu podobajú na vesmír.

To, že moja rada niekomu pomôže, ma vždy veľmi poteší. A keď mi dotyčná osoba za to poďakuje, je to pre mňa najväčšia odmena. A pretože aj mne pri tvorbe môjho webu pomáhajú produkty a rady tvorcov phpRS, pokladám si za povinnosť poďakovať sa im za ich nezištnú pomoc nielen za seba, ale aj za každého jedného z nás, kto ich radu potrebuje.

Ak moje poďakovanie vyznelo ako prejav nejakej sekty, veľmi ma to mrzí a ospravedlňujem sa všetkým, ktorých som tým zmiatol a zvlášť JanVar-ovi. Trochu som si preskúmal jeho stránku, jeho aktivity na tomto fóre i jeho ochotu pomáhať a vážim si ho za to, tak ako Vás ostatných.

Dúfam, že tento krát ma pochopíte správne a uveríte, že som chcel tvorcom phpRS vysloviť len jedno veľké ĎAKUJEM!

To Jirka >
P.S.
Dúfam, že som Vám „svojimi príspevkami“ nenarušil koncept tohto fóra, lebo to čo robíte, robíte veľmi dobre. Ak áno, tak prepáčte a pokojne ich vymažte.

A teraz o phpRS. Veľmi sa mi páči technické prevedenie tohto fóra. Rád by som sa dozvedel ako sa dá k nemu dostať, aby som si ho aj ja mohol nainštalovať na našej web stránke?
Vopred ďakujem.


Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-24, 21:01

Zdar. [http://phorum.org/] Link je aj dole v paticke tohto webu.
Jednoduchšie je napr miniBB. [http://www.minibb.net/] GNU/GPL linencia, takže sloboda. Nech sa darí.

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-24, 21:13

To: Jojo
-------------------------------------------------------
v tom pripade prijmi moji omluvu, ale bohuzel od te sekty mam (tedy mel jsem) neskutecne mnozstvi spamu
proto takova reakce...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-24, 21:35

Prosim o ukonceni diskuze na toto tema.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Poďakovanie tvorcom phpRS systému, pluginov a všetkým ostatným.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-24, 21:45

A keďže už tu je to OT, tak si tiež neodpustím: :)
Programátori a kodéri nie sú takí suchári, ale vo všeobecnosti vraj obľubujú strohý a presný text, jednoznačné vyjadrenie a stručnosť. :D "Trikrátsláva" alebo "trikrátvďaka" v SUBJECTE je síce pekná vec, no... ja osobne sa necítim, že by si mi mal (nedajbože MUSEL) byť vďačný :D , ale ak cítiš SILNÚ potrebu poďakovať, môžeš "komunite" pomôcť v niečom čo vieš a čo prospeje im. Napr. grafik alebo ten kto pekne kreslí / maľuje / renderuje / fotí /... môže spraviť sadu ikoniek pre témy phpRS a dá voľne k dispozícii. To by bola vďaka! Alebo len informácia aké témy (názvy rubrík) weby na phpRS najčastejšie používajú. Grafici by mohol robiť všeobecne použiteľnejšie sady :)

Dodatok:
OOPS pardon Michal, keď som začal písať ešte to ukončené nebolo :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 24.05.2005 21:47.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.