Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Textlink vs. Linkboard
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 23:48

Chci si dat na stranky nakou textovou reklamu.. co je lepsi texlink ci Linkboard, ci neco uplne jinyho? diky

Re: Textlink vs. Linkboard
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-29, 11:46

> co je lepsi texlink ci Linkboard
namám skúsenosti ani s jedným riešením, čo to je? Vymenný reklamný systém?
phpRS má tzv. "weblink" sekcie - zoznam textových odkazov členený do sekcií - rieši sa v administrácii.

Re: Textlink vs. Linkboard
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-29, 11:48

JJ reklamni :) dyk pisu ze chci dat reklamu na web :) potrebuju kreditky pro tatuv obchod....

Re: Textlink vs. Linkboard
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-29, 14:39

Heh, oba jsem používal a zjistil jsem následující:
Reklama byla nečekaně účinná ve srovnání s bannerovou kterou už si každý blokuje.
Linkboard - Dobré uživatelské rozhraní, nespolehlivost (v době kdy jsem používal měl výpadky)
TextLink - sice fungoval, ale bylo tam málo členů, zobrazoval moji reklamu na mých stránkách a měl příšerné uživatelsaké rozhraní.
Mě osobně se zdál lepší Linkboard.
Toto jsou ale zkušenosti cca půl roku staré, protože jsem se rozhodl vykašlat na tento typ reklamy :-)

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Textlink vs. Linkboard
Zaslán uživatelem/kou: lokoj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-29, 16:17

pouzivam textlink a docela dobry ..ted maji byt jeste nejake vylepseni tak jsem zvedav



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.