Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:34

nechci se hádat, ale když jsem při čtení "Chyba 2001061101" koukal na [http://pokus.knigy.net/] tak jsem viděl odkazy bílé. Ale třeba jsem měl vlčí mlhu...

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:37

hm cash vysipavam, mackam F5 abych mela jsitotu.. momentaln mam odkazy v horni liste dva modre a dva bile...

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:40

onlouvam jsem IDIOT pac mi nedoslo ze musim jeste upravit visited... lalalala.... sooryy..
jeste ale jeden malej dotazek, ten levej sloupecek se mi zda moc sirokej a chtela bych mezi nim a prostrednim sloupcem zvetsit mezeru, to samy napravo, ale zase to nemuzu najit kde to je ani v jednom z tech souboru....

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:42

nejlépe mačkat Ctrl +F5... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:45

základ je v úpravě souboru bw3_base.sab

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:49

Mno tim zuzim ty jednmotlive bloky, to jo, ale nevim kde tam dam tu vetsi mezeru...

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:51

Ehm jsem nejen blba,a le uz i slepa, uz to mam, diiky moc vsem za rady! snad uz vas otravovat nebudu :)

Re: Nejde mi naistalovat phpRS a dalsi dotazy
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-28, 17:57

heh.. to se obcas stava kazdemu... je potreba si odpocinout.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.