Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
mazanie súborov cez FTP nefunguje - medzera na začiatku názvu súboru
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 11:05

Jednému z userov sa podarilo cez FTP uložiť na linuxový hosting server súbory s medzerou na začiatku názvu súboru. Ako môžem tieto súbory zmazat? Nedarí sa mi ani zmeniť názov ani práva, nič... je nejaká šanca ako to odstrániť na diaľku? Alebo jedine priamo na tom stroji? Mám k tej mašine ssh pristup - shell konto ale neviem to pouziť. Ďakujem za každú radu.

Re: mazanie súborov cez FTP nefunguje - medzera na začiatku názvu súboru
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-14, 13:05

pokud je SSH pristup, pak neni zadny problem. Staci se prihlasit do shell a pak je spousta zpusobu...

cp, rm, pripadne pohodlnejsi mohou pouzit mc (obdoba NC, TC a ja nevim jak se vsechny ty wincommandery jmenuji)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.