Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Hledám pomocníka
Zaslán uživatelem/kou: fikmves (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2022-06-13, 20:25

Ahoj, před mnoha lety (asi 2008) jsem pomocí PHPRS zprovoznil web kct-cerinek.cz pro Klub českých turistů Čeřínek, jehož jsem také členem. Články na web dávají každý týden mí rodiče, a těch článků je tam již přes 700. Minulý týden se "rozbil vzhled". Protože se webům nevěnuji, "nějak" se mi to povedlo spravit, ale nevím co dál. Verze PHPRS je tam 2.8.1 a články jsou vždy trocha textu a spousta obrázků (je to tam dělané pomocí nějakého pluginu)
Přemýšlím nad různými možnostmi.

1. - nechat to být, vzhled není nejlepší, ale informace se k návštěvníkům dostane.
2. - aktualizovat PHPRS, nastavit pořádně vzhled a doufat, že to ještě nějakou dobu vydrží
3. - zprovoznit to na jiném RS, získat responzivní vzhled a zjednodušit administraci
a) migrovat nějak celý obsah
b) nový obsah vytvářet v novém RS, staré články nechat být, tak jak to je.

Na lepší řešení 2. a 3. nemám dost znalostí, pokud by se našel někdo schopný toto udělat, mohu nabídnout i finanční odměnu.

Re: Hledám pomocníka
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2023-03-03, 09:49

Zdravím Vás,

vše se dá zvládnout a byla by škoda časem přijít o spoustu hodnotného materiálu.

Předělával jsem několik phpRS, takže s tím už mám zkušenosti. Dokonce některé fungují dosud, udělal jsem pro ně mnoho aktualizací, až se z nich postupně vytvořil systém nový a z původního phpRS takřka nic nezůstalo :-)

Napište mi na email [email]pikulikzdenek@gmail.com[/email], podívám se na to.

LinkedIn - Zdeněk Pikulík

Regiony ČR.cz - 1. responzivní zpravodajství z regionů ČR
Medializujeme ČESKO.cz - Revoluční program podpory a modernizace obcí ČR
Obce2020.cz - Moderní řešení profesionálního webu pro obce

Re: Hledám pomocníka
Zaslán uživatelem/kou: bazmyslik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2023-05-07, 21:29

Dobrý večer,

mohl bych Vás kontaktovat s podobným problémem? Mám dva weby s historickým phpRS a mnoho let neudržovaných z hlediska bezpečnosti a ač nejsou nijak moc využívány mají pro mne velikou histrorickou hodnotu a i některé články v nich. (www.free.cz a www.sv.cz)

Předem děkuji za odpověď

Robin

Re: Hledám pomocníka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2023-05-09, 11:20

Jasné, veď kontakt je zverejnený :)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.