Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Nový a modernizovaný phpRSR systém: Hledáme spolupracovníky
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2016-09-29, 16:35

Zdravím všechny,
v posledních letech jsme intenzivně vyvíjeli nový systém, který původně vychází phpRS, nicméně je z více než 80% nový a vzhledem k responzivnímu designu jsme jej pracovně přejmenovali na phpRSR, oficiálně na Obce2016.cz.
Primárně jsme tento systém začali vyvíjet před lety pro zpravodajství a následně pro modernizaci obcí v České republice. Z phpRS zůstal už jen úplně základ. A vzhledem k velkému ohlasu ze strany obcí a na nich dalších navázaných subjektů (spolky, sportovní kluby i firmy v obci) jsme se rozhodli, že letos tento projekt celý naplno spustíme.

Bližší informace zde:
Medializujeme ČESKO.cz
Obce2016.cz

Popis projektu:

Zcela nová administraci:
Administrace je celá nová a je změněna právě i pro potřeby úřadů a přizpůsobena zejména starším lidem, kteří tam pracují a moc na počítači neumí. Je z velké části tzv. FULL EDITABLE včetně nahrávání fotek pomocí Croppic atd. atd. A je už responzivní pro ovládání i z mobilu.

Responzivní frontend:
Samotný web je postaven na frameworku ZURB foundation a je tam taky více než 80% nových věcí.


Pokud by někdo chtěl spolupracovat, hledáme i programátory, kteří by se podíleli na vývoji. Vzhledem k současnému neutěšitelnému stavu webů obcí a obecních subjektů, jsme během prázdnin objezdili mnoho obcí po ČR a o aplikaci je značný zájem. Zároveň hledáme další investory a v neposlední řadě i vazby na Slovensko, kde bychom chtěli navázat.

V případě zájmu pište na email: [email]pikulikz@regionycr.cz[/email]LinkedIn - Zdeněk Pikulík

Regiony ČR.cz - 1. responzivní zpravodajství z regionů ČR
Medializujeme ČESKO.cz - Revoluční program podpory a modernizace obcí ČR
Obce2020.cz - Moderní řešení profesionálního webu pro obceCelkem upraveno 1×. Poslední úprava ZdenekPNJ v 29.09.2016 19:16.Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.