Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
PHP manuál pro psPad
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-08-10, 19:05

tak jsem teď dodělal import snad všech klíčových slov do databáze (něco přes 14000), takže kdo má zájem, tak na [http://phpmanual.svrcek.cz/] je nová verze 0.2.1 která je pro tuto chvíli konečná, až mě, nebo někoho jiného napadne, jak to vylepšit, tak třeba vznikne novější verze

Re: PHP manuál pro psPad
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-08-12, 17:56

tak jsem vylepšil "program" na verzi 0.2.2 - když nenajde dané klíčové slovo, tak ho hlédá jako podřetězec, takže třeba url jako klíčové slovo není, ale najde to všechny funkce, konstanty apod. které mají v názvu url

Re: PHP manuál pro psPad
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-08-13, 17:03

PHP vydalo novou verzi manuálu ze 12.8. [http://www.php.net/get/php_manual_en.tar.gz/from/this/mirror] , jsou v ní jen "kosmetické" úpravy, takže se dá stáhnout a přepsat těch pár novějších souborů a s programem bude bez problémů fungovat

Re: PHP manuál pro psPad
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-08-14, 15:22

program jsem vylepšil v zobrazování verzí, umí se zeptat na aktuální verzi oficiálního PHP manuálu a na verzi mého programu, a zobrazení verzí, které se dělalo parametrem q=co_jsem se nyní zobrazí i když se žádný parametr nezadá

Re: PHP manuál pro psPad
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-08-28, 17:44

tak 26.8. byla opět vydaná nová verze PHP manuálu, takže je updatovaná databáze a prográmek jsem vylepšil o formulářové políčko, kdy můžete zadat hledané klíčové slovo "ručně", formulář se zobrazí např. když spustíte index.php bez parametrů a na webu je funkční ukázka



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava MirekS v 29.08.2011 10:13.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.