Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
za názvem tématu hvězdička
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2010-12-10, 20:59

pokud jste si stačili všimnout, označil jsem martyho příspěvek " fysicke setkani pro vyvojare a testery phprs *" v předmětu hvězdičkou a Josefův dotaz přesunul do jiného vlákna, zatím jako upozornění.

Možná se divíte proč.

Jednoduchý a prostý důvod: Josefův dotaz se netýkal předmětu dotazu. Prosím vás tedy, abyste příště do vlákna takto označeného (tedy hvězdičkou), nevkládaly dotazy, které se předmětu netýkají. Na to máme možnost založit nové vlákno, případně, pokud by "šlo o život", použít PM (tedy Soukromou zprávu).
To ovšem neznamená, že všechny další příspěvky budou takto označeny. Je to jen z důvodu, že marty nemá přístup do vlákna moderátorů.

Děkuji za pozornost

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Celkem upraveno 2×. Poslední úprava JanVar v 10.12.2010 21:00.Toto téma bylo zamčeno
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.