Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
zálohování staré verze phpRS
Zaslán uživatelem/kou: hvezdar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-14, 06:22

Ahoj,

rádi bychom zálohovali phpRS na new.hkvs.cz, ale jedná se stařičkou verzi:
phpRS HomePage 1.4.0
phpRS Layout Engine 1.7.0
Basic dictionary (Zakladni slovnik) - CZ version 2.2.0

Máme stažené soubory z FTP a staženou zálohu DB z administrace, heslo k MySQL se zatím neobjevilo :)

Zkušebně jsem nainstalovat na Vertrigo phpRS 2.6.5 a až na chybnou češtinu se hladce rozběhla.

Podle stažené zálohy jsem tedy vytvořil databázi pro new_hkvs, ale nemůžu se přihlásit do registrace s heslem fungujícím na zálohovaném webu (Error 2! You must enter password and user to connect this page!). Vlastní web new_hkvs běží, ale hlásí chyby při otevírání článků (RS_VWERR1).

Nenašla by se instalace phpRS kompatibilní s touto verzí, abych do ní mohl postupně obsah webu nahrát?

Re: zálohování staré verze phpRS
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-14, 22:29

heslo k mysql budeš mít v configu ;)

Re: zálohování staré verze phpRS
Zaslán uživatelem/kou: hvezdar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-15, 18:11

Podstatné tabulky mám snad všechny, ale potřeboval bych nainstalovat podobnou verzi phpRS, do které bych je mohl nahrát... Prosté sloučení tabulek s obsahem z ftp, jak jsem psal, se mi vzpouzí.

Re: zálohování staré verze phpRS
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-15, 18:39

[http://www.supersvet.cz/view.php?nazevclanku=phprs-2-5-0-instalace-a-upgrade&cisloclanku=2004031301]

v principu upgrade z jakekoliv verze na jakoukoliv jinou novou probiha stejne - jen se pouzije patricny soubor na upgrade databaze

a je treba nejdrive rozchodit tu starou verzi a pak provest aktualizaci databaze a nahrat soubory z nove verze a pak by to melo fungovat

Re: zálohování staré verze phpRS
Zaslán uživatelem/kou: hvezdar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-12-17, 05:33

Já mám jen nízké cíle - nepotřebuji aktualizovat, stačí jen rozchodit obsah redakčního systému pod Vertrigem. Po překopírování databáze i obsahu webu, nastaveni configu se ale nedokážu přihlásit do administrace...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.