Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-22, 21:15

Marně si delší dobu lámu hlavu nad tím, jaký má smysl neaktualizovaný community web?
Ještě je vůbec funkční? Chce jej někdo podporovat svými příspěvky?

To jsou otázky, na které se mi nedostává odpověď.

Sám jsem vyzkoušel jak to funguje. Zaslat e-mail s pluginy "s prosbou" o uveřejnění zřejmě nestačí. Ještě, že je fórum aktivní a čtenáři přispívají svými názory a nápady. PHP se mi líbí a je to silný nástroj, škoda, že se dále nerozšiřuje a každý si tak trochu hraje na svém písečku, i když toto tvrzení po mé osobní skutečnosti není tak úplně pravda.

JAK AKTUALIZOVAT A PŘISPÍVAT NA CW???

Pevně věřím, že se to do budoucna zlepší.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-26, 22:35

Osobne som za CW a kde sa dá propagujem jednotný prístup a miesto na zverejňovanie pluginov. Probém je v tom, že Jirka a Michálek (sú asi jediní, kto má admin a FTP prístup na CW) nemajú na to čas. Ak máš plugin, kľudne ho zverejni niekde u seba, ak bude situácia lepšia može sa to neskôr hodiť aj na CW :(

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-26, 23:29

PS: Michálek nejenže nemá čas, ale jak jsem tuhle náhodou zjistil z jeho aktuálního podpisu, tak phpRS opustil a přešel na Wordpress, bohužel.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-26, 23:42

Nejsmutnější na tom celém je, že poslední aktualizace CW je v roce 2007. Taky nemám moc času, ale abych rok neaktualizoval weby je smutné.

Proč tedy nedají i práva jiným třeba Tobě pa3k. Jirka ani na mejly neodpovídá. Není škoda nechat umřít phprs?

Vývoj nových slibovaných verzí taky asi není reálný, což?


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-27, 00:03

Jen tu zkopíruju zprávu ze Supersvěta:

Citace:

30.10.2008: Další vývoj phpRS systému
Vážení uživatelé phpRS systému, jak jste si již určitě všimli, tento rok bohužel nebyl pro vývoj phpRS systému vlídný, což se především projevilo na pozastavení (zdržení) vývoje nové trojkové verze. Hlavní příčinou je nedostatek volného, který si každý vývoj žádá.

Rád bych však zdůraznil, že tento stav rozhodně neznamená zánik phpRS projektu a pevně věřím, že se již brzy budeme společně radovat z nové verze.


Tak já budu věřit, že se nové verze dočkáme ;-)


T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-12-27, 00:14

Taky doufám.

Už jen pro tuto citaci z CW:

Díky a ať to vyjde!
Závěrem bych rád poděkoval všem lidem, co se zasloužili o vznikl phpRS: community web a vyjádřil své přání, aby se phpRS: community web stal důležitou a prospěšnou součástí celého phpRS projektu.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-20, 15:28

Pokud je to ještě aktuální, tak jsem měl přístup do administrace pro přidávání článků a downloadů. Mrknu se po přístupových údajích a dám vědět. Mohli bychom pak dát dohromady ty pluginy a nasázet to tam.

--------------------------
Mart, PStudio

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-20, 16:26

Aktuální to je stále. Administrátorský přístup je v pořádku - jako host můžete vkládat to co je povoleno, jen vydání musím odsouhlasit já.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-20, 17:05

... historie v mirandě 3 roky zpět zafungovala :-)

Mám funkční přístup do administrace a práva pro přidávání článků a downloadů, takže pokud downloady nepodléhají schvalování (jako články) tak bych je tam mohl přidat.
Problém je s ftp do adresáře s daty na cw - údaje jsem našel ale heslo již bylo od té doby změněno.
Ještě zkus napsat Jirkovi nebo Michalkovi, jestli ti nemohou také zřídit přístup do adminu. Jinak mi to můžeš poslat mailem - odkaz, popis, verzi a já to tam mohu zkusit zveřejnit (s tím že soubory bys musel nechat u sebe kvůli tomu ftp).

--------------------------
Mart, PStudio

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-20, 17:31

Jirkovi jsem psal bezúspěšně.

Teď jsem si uvědomil, že jsme se špatně pochopili. Předpokládal jsem, že jsi mluvil o přístupu na web jako host - ten můj.

Na mém webu je vše kompletní včetně popisu v sekci download.

Pokud něco chybí napiš co potřebuješ dopřesnit.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: K čemu je community web
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-21, 12:06

Mrkni se na to, jestli ti to takto vyhovuje:
[http://www.phprs.net/magazin/download.php?sekce=5]
a případně napiš pokud mám něco opravit.

--------------------------
Mart, PStudio



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.