Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
KyberSkaut
Zaslán uživatelem/kou: kyberskaut (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-24, 01:17

Dovolujeme si všechny příznivce phpRS informovat o aktuálních příležitostech spolupráce na novém projektu.
Kyberskaut o.s. hledá zájemce o spolupráci na vývoji webového portálu občasného sdružení. Pro zájemce nabízíme také možnost angažování v pilotním vzdělávacím projektu občanského sdružení, zaměřeného na kreativitu a vzdělávání dětí základních škol v mnoha směrech využívání výpočetní techniky. S výhledem na budocí vývoj projektu hledáme i administrativní členy pro trvalou spolupráci při rozvoji aktivit sdružení. Dále nabízíme možnost honorované spolupráce na komerčních projektech našich partnerů. Hledáme phpRS specialisty, php programátory, webdesignery, administrátory a všechny multimediální kreativce, kteří chtějí svých schopností efektivně využít a chtějí podpořit vzdělanost našeho národa. Více informací o Kyberskaut o.s. se dozvíte na www.kyberskaut.cz.

Re: KyberSkaut
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-05-26, 11:12

s ohledem na obsah přesouvám do OT

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.