Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: halladin1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 17:10

Od února mám web v PHPRS. Fungoval dobře - jenže..
Ufouni, na kterých běžel, prodali firmu is uživateli jiné firmě, běžící na Linuxu, a teď to dělá neplechu.
Download nefunguje, do vnitřní galerie to píše obráceně atd.
A noví majitelé ( jejich technická podpora ) si neví rady...
Poradí někdo, v čem je chyba ?

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 17:26

ufoni.cz ted bezi pod firmou station.cz a nevidim duvod proc by to tam nemelo fungovat - me u station.c uz bezi web s phpRS pres rok a porad v pohode. ono by to chtelo sem dat taky odkaz na ten web. z tohohle popisu ti nikdo moc nepovi a neporadi

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 17:30

zkus procist ty veci na [http://ufouni.station.cz] treba ti to pomuze. treba tohle jsou zmeny:


Nejdůležitější změnou je migrace operačního systému webserveru z Windows 2000 na Linux:

* Case sensitive souborový systém linuxu rozlišuje malá a velká písmena, INDEX.HTML je jiný soubor než index.html a také jiný než InDeX.htML .
* Mění se absolutní cesta z E:/HOSTING/uživatel/web na /home/www/vašedoména.tld/subdomeny/www (např.: /home/www/pepanovotny.cz/subdomeny/www).
* Z výše uvedeného je patrné, že se mění i struktura pro subdomény např subdoména mlady.pepanovotny.cz bude mít cestu /home/www/pepanovotny.cz/subdomeny/mlady . Pro přesun adresářů do subdomén kontaktujte prosím technickou podporu.
* Mění se způsob zabezpečení adresářů, nastavení chybových stránek atd.. V linuxu na to existuje chytrý soubor .htaccess viz. faq.station.cz/htaccess/.
* V případě, že používáte pro upload souborů adresář nebo pro zápis dat nějaký soubor, je nutné u něj nastavit práva pro zápis. Návod pro změnu práv naleznete zde.

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: halladin1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 17:55

přikládám mail technické podpory
Dobrý den,



přesto, že jsem objevil problém, nedaří se mi najít řešení. Při vložení souboru se uloží informace o jeho cestě, nicméně v odkazu je cesta chybná - poté to píše chybu, že soubor nebyl nalezen (protože se na serveru skutečně nenachází.) Web jste programoval sám? Případně máte kontakt na programátora? Určitě by bylo snažší chybu odhalit.



S pozdravem, Michal Rudolf,

jednatel biz4world.cz company s.r.o. - provozovatel Station.cz

Nefunguje download - proces proběhne v pořádku - ale na serveru není. Občas se podaří uložit .jpg, prezentace ale ne.
Při náhledu do do webu přes webftp je vidět , že práva a skupiny souborů se liší původně vlastník 1001, skupina ftpgoup, nyní u vložených jpg oboje 33.
Práva u starých souborů ( před přesunem) rwxrwxrwx, nyní rwxr--r--

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 22:09

Mno halladinovi jsem web pomahal rozjizdet kdysi ja, a dnes sme spolu na to kukli a je to zvlastni, pps a jpg a gify se obcas nahraji, (a to do niceho co se programovani tyka nerypeme, mam na mysli config.php atd....) ale videa vmw, avi ne. Vcera pry ani ty pps nesly. takze ani ja netusim kde muze byt zrada. :-(

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 22:55

obmedzenie velkosti?

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: halladin1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-03, 23:07

Ne. Ale zdá se, že to dávají dohromady

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 00:52

já jak říkám s nimi neměl nikdy žádný problém a když mi náhodou něco nešlo z "podivných" důvodů tak to bylo během chvíle opraveno

Re: Přestěhování webu.
Zaslán uživatelem/kou: halladin1 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 00:59

No , tahle chvíle trvala od 22,9



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.