Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-30, 18:46

Zdravím všechny lidi dobré vůle :-)

pořeboval bych malinkou radu, provozuji phpRS na freehostingu a je to hrůza , uvažuji o placeném, ale nemůžu si vybrat, mám v merku tři, www.webhosting-c4.cz , www.savana.cz , www.svethostingu.cz , má někdo prosím s některým z nich nějaké zkušenosti, popřípadě doporučit jiný?

Děkuji

- = NO A = -



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava mad.fox.51 v 30.09.2007 18:48.

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-30, 21:13

ja mohu doporucit station.cz - jakykoliv vznikly problem jsem vyresil telefonicky, nestalo se mi ze by web nekdy nefungoval v dobe kdy je online nejvic lidi, pokud neco delali (uprage hardware atd) bylo to okolo pulnoci a vypadek byl zatim nejvic na pul hodiny - ted mi navic zadara zvetsili prostor pro ma data. a mas moznost vybrat si z tusim deviti serveru s ruznym nastavenim

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: mad.fox.51 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-30, 21:42

No, o station.cz jsem už něco početl, hlavně v souvislosti s bananem, ale jak říkám, jen jsem o tom četl, tak mě to trošku odradilo, sám nemám ani s jednou službou jakoukoliv osobní zkušenost, ale ty jejich dohady mezi sebou taky nejsou zrovna dobrá vizitka

- = NO A = -

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-01, 01:58

o dohadech nic nevim. jen vim ze spousta lidi tady resila problemy s Bananem a tak radsi presli jinam, nekdo myslim i ke Station.cz - ja osobne jsem u nich rok a zadnej problem v podstate nikdy nebyl. jen ze nejak menili hardware a tak byla odstavka pul hodiny nekdy po pulnoci a to me nejak moc nemrzelo.

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-02, 12:29

Patřím mezi šťastnější, co se dokázali odtrhnout od Chcipni.cz, všechno jsem po zvážení přestěhoval na VShosting.cz - jede tam v konfiguraci serveru kdeco a mám webhosting 5 GB s možností umístění až 10ti domén za slušných 99,- / měsíc bez DPH (to chce Chcipni za 2 GB). Komunikace po telefonu, požadavky podané emailem promptně vyřešeny. Administrace Plesk v češtině, ...
[http://www.vshosting.cz/webhosting/webhosting-business/?id=50]

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 15:09

Já stěhuji všechny weby na klenot.cz - zatím to vypadá na hodně slibný projekt a platím 21kč + doména

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 15:21

filipjirka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Já stěhuji všechny weby na klenot.cz - zatím to
> vypadá na hodně slibný projekt a platím 21kč +
> doména
Python a Perl CGI až v hostingu 10GB/250,-/měsíc. Nechybí to CGI někde pro funkčnost phpRS, když našinec používá různě napsaný pluginy od různých autorů?



Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: gord007 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 16:39

Můžu taky jenom doporučit Station...

[http://www.rozsec.cz] - [http://www.czechppm.cz]

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: ThomasV (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 21:28

doporucuji banan.cz mam na nem nekolik webu a vse abs. vpoho

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-04, 23:33

co třeba [http://www.web4u.cz/serverhosting/vs_mini]

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 04.10.2007 23:36.

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-06, 20:44


Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-08, 15:10

rovnez mam vse na bananu .-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Webhosting
Zaslán uživatelem/kou: adminfl (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-08, 16:01

Já jsem za station - co jsem po nich chtěl vyřešili téměř ihned...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.