Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
CSFD
Zaslán uživatelem/kou: BurianLukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 17:16

Jsitě většina z vás zná server CSFD.cz ... tak se ptám: Uměl by někdo vytvořit program kde bych pouze uvedl název filmu a rok vzniku a měl bych okamžitě zobrazeno kolik lidí tomu dalo 5 hvězd 4 3 2 1 a odpad! šlo by to ?? šel by do toho někdo??

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 18:21

nevim nevim, ale mam za to ze na CSFD to ukladaji do databaze a pochybuju ze ti k ni daj pristup abys mohl tahat data jako kolik lidi jak hodnotilo a tak podobne

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 18:41

RSS or ATOM nemají

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 20:24

no podle mě i kdyby ho měli asi by tam měli jen celkový hodnocení filmu a ne cituji: "kolik lidí tomu dalo 5 hvězd 4 3 2 1"

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 23:02

No, je tam možnost si zobrazit hodnocení všechna, tak by asi šlo nějakým skriptem si stáhnout do stringu obsah všech těhle stránek u každého filmu a potom nějak parsovat ten text a spočítat to. Ale jednak by to bylo dost práce, a za druhé by ti na to asi dost brzo přišli :-). Navíc bys musel u každého filmu znát jeho id. (ručně ho někam vyplnit)
asi bych se na to buďto vykašlal, nebo bych si vzal tu číselnou hodnotu a vytvořil nějaký skript, který by si podle gaussovy křivky ty data prostě vymyslel /aproximoval. A vsadil bych si na to, že to nikdo nebude kontrolovat. Myslím, že výsledek by byl, pro praktické využití, hodně podobný.


Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-28, 23:03

Ak to chceš z tade vykopírovať, je to technicky možné, ale bez ich súhlasu by som to nerobil. Ak to chceš spraviť ako vlastný systém, šlo by to určite tiež. Stači ukladať hlasovanie do db podrobnejšie.

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: BurianLukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-30, 11:12

Ale nějak by to šlo ne? Heleďte nemám v plánu se jim tam nabourat a nevím jak jste to pochopily ale chtěl bych vždy jen se mrknout kolik lidí tomu dalo nejvyšší hodnocení atd... tak samo bych si to mohl spočítat ale některé filmy hodnotilo přes 8000!!! lidí a to je trochu moc počítání... samozřejmě pokud by mi to někdo vytvořil domluvil bych se s Adminem CSFD..a mě nemluvte pls o scriptech já tohle zatím neumím...

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-30, 13:37

jak nemluvte mě o skriptech, položil jsi otázku tak ti tu ti znalejší ukázali cestu (já se mezi ně nepočítám a ani hnedtak nebudu :o))

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: BurianLukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-30, 18:06

Dobře ale hned v ůvodu jsem zmínil že "nemohl by mi někdo vytvořit" kdybych to uměl tak s tím sem nelezu ne? :-)

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-30, 21:14

jasny jasny, beru zpět :-D

Re: CSFD
Zaslán uživatelem/kou: BurianLukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-02, 15:11

Tak co dokázal by to někdo?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.