Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Hledám někoho na css...
Zaslán uživatelem/kou: totcmd (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-30, 14:14

Pánové, ...
Hledám někoho kdo dobře umí css... , má cit pro grafiku a případně ovládá javu...

...nenašel by se dobrovolník? ...zdarma... :o))

S Iv@nem (fórum TC) se nám podařilo kompletně přeložit nápovědu k programu Total Commander.
Testovací verzi máme na světě :o)

Co mě/nás trápí?
Celou nápovědu jsme dělali v HelpScribble což je sice výtečný program, ale z hlediska "grafiky" toho zas tak moc neumí. Tak jsem se namlsal na prg Help&Manual a po naprosto příšerné práci celou nápovědu do něj naimportoval (190 témat). Pěkně vše přeformátoval a ... posléze nás/mě děsně dožral, protože prg dělá naprosto neočekávané chyby. (staré i nové verze!?!)
Např. po kompilaci do *.chm jsme zjistily, že nám vykuchává části textů,...
občas vytvoří prázdné téma,...
i když jsem zadal kódování utf-8, tak kóduje sám nevím v čem... občas nezobrazí v části nějakého tématu dobře ěščřžý...
děsný brajgl dělají obsažené javascripty (jednou chodí a jednou ne)

...tak jsem poslal program i autora do háje a začal na novo...

Kompletně celou nápovědu jsem přepsal do podstatně méně zaneřáděného html (pro zajímavost některá témata se po této textosukci zmenšila na 25% původní velikosti...).
Z dekompilovaného *.chm jsem zkopíroval a následně upravil css - který v htm používám (...vytvořil ho program H&M)...
a na javascripty jsem se zatím vybodl - těm nerozumím vůbec...

Vše mi zatím, tak nějak chodí, ale s css se moc nekamarádím...

Našla by se dobrá, věci znalá duše, která by věnovala trochu svého času a povrtala se v mém kódu?

css validátor mě hlási ok, ale s asi 30 varováním, kterým teda moc nerozumím... (možná ano - ale byl by to běh na dlouhou trať)
html validátor - ok

no je toho víc...

Dejte prosím vědět kdo má čas, chuť, náladu... a troufá si... :o)


totcmd




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.