Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Shození webu
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-26, 20:55

Ahojte vsichni.
Potrebuji prosim radu.
Da se nejak zabranit tomu, aby mi nikdo nemohl shodit cely web?
Shodit = stranku nelze zobrazit.
Deje se to kazdy den vzdy vecer a to na obou mych clubech.
Poskytovatel mi tvrdi ze chyba je na me strane, viz tato odpoved:

>> Dobry vecer,
>>
>> vase hostiny generoval jistou nadmernou zatez serveru a tak byly docasne odpojeny.
>>
>> Netestoval jste, nebo jinak neupravoval neco? Pripadne netusite jak k tomu mohlo dojit?
>>
>> S pranim krasneho vecera



mno a jelikoz nic takoveho jsem nedelal a nic netusim, tak nevim co a kde mam hledat, ci jak zjistit pricinu teto zateze.
Jo a oba veby mam na bananu.
Predem vas prosim ze o odpovedi ve stylu zmen poskytovatele, nestojim, neb co jiz funguji u nich cc 3 roky, tak jsem s nimi spokojen.
Spise mam pocit ze nekdo cizi zvenci to umyslne boura.
Jak byste prosim asi vy postupovali pri tomto problemu?
dekuji.
marty


ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 26.04.2007 20:59.

Re: Shození webu
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-26, 22:38

No je to velmi takze ale asi niekto asi robot v danom case skusa naburat system alebo hlada co kde by mohol vlozit a podobne a jeho dotazy zatazuju server to je pravda ale aby padol tak top musi byt si myslim poriadna supa na dotazi db
Dalsia moznost je nemas natavene nahodou v danom case zalohovanie cron a podobne aj to moze spomalit server a co ti radim nasdit kontorlu kazdej navstevy ip alebo logy zo serveru ale to asi sa knim nedostanes tak jedine kontrolovat kto vtom case to robi.



MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava msteve v 26.04.2007 22:39.

Re: Shození webu
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-26, 22:56

Cron na zalohovani webu nemam.. tudy cesta nevede.
Vysledoval jsem ze se weby proste zpomali na rychlost zelvy (a to i ta zelva je asi rychlejsi, tj. nacteni stranky trva minutu), a pak to do par minut zuchne.
Asi vazne utoci na cluby robot (aspon doufam).
Odted mam oba weby nonstop pod drobnohledem bananu, a uvidime co to muze byt...
zvlastni je ze se s tim potykam pouze ja..
mno nic dobrou noc vsem co jeste nespi :-)
caute marty

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 26.04.2007 22:56.

Re: Shození webu
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 08:17

bude to v logu. Pokud nemáš přístup, tak požádej poskytovatele... Jedině tak by ses měl dozvědět více

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.