Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: zazako (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 08:43

Zdravim Vás,
pořeboval bych na stránkách zakázat funkci pravého tlačítka,může mi někdo prosím poradit?

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 09:12

Povedz mi aspoň jeden *rozumný* dôvod a ja ti poviem ako na to ;)

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 09:32

Taky by mne zajimalo co je pro tebe tak dulezite, ze si nikdo nemuze napr. zkopirovat obrazek.....
Jinak hledej zde: [http://java.tatousek.cz]

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 09:53

> ze si nikdo nemuze napr. zkopirovat obrazek.....
Ha ha ha, to je problém dať v prehliadačí SUBOR--> ULOZIT AKO... ? (mozilla CTRL+S, MSIE ATL + S, A) Veď to zvládne každý blbeček, čo vie uložiť domument vo Worde. ;-) Nejaký pofidérny JS zákaz neodradí od zkopírovania ani toho najvacsieho imbecila. Naopak normálnym užívateľom to môže sakra vadiť. Ja mám napr. pod pravým klikadlom stromovú štruktúru menu o asi 50-tcih príkazov ktoré na webe používam. Idiotov, ktorý mi to v dobrej viere chcú zakázať by som strieľal ;-D Naviac k smiechu je, keď pravým klikom vybehne alert "TU SA NEKRADNE!" :-D proste 3xROFLOL



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 28.02.2007 10:01.

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 10:06

Milý zazako, miesto vymýšlania pí*ovín so zákazom kopírovania, skús porozmýšľať nad sebou, nad autorským zákonom a daj si na web info s odkazom, že stránky používajú phpRS.

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: zazako (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 12:18

TAK dík že jste mi to tak SLUŠNĚ VYSVĚTLILY...

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 12:25

Naozaj nemáš začo ;-D nabudúce prídi tiež, hlave do fóra s takým problémom, ktorý sa fóra vôbec netýka. Na vysvetlenie: táto téma bola zaradená v phpRS 2.8.X a presunutá do ott-topic, kde patrí. Slušnosť nie je len o zdvorilom vyjadrovaní, vieš?

Re: Zákaz pravého tlačítka
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-28, 16:17

Když ono to nejde jednoduše vysvětlit bez použití zkratek UTFG, ROFL, LOL a tak. 5eší se to na každém druhém fóru, všude ti všichni řeknou, že to PROSTĚ NEJDE, ale přesto se ptají další a další lidi. Už nás nebaví odpovídat, tak holt...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.