Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
CHMOD 777, stačí 666?
Zaslán uživatelem/kou: skuter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-30, 17:39

Všetci sa tu pýtajú, prečo im to a to nefunguje.
Ja sa opýtam trochu silvestrovsky. Ako je možné, že mi to funguje?
Všade sa tu totiž rieši, že CHMOD musí byť 777, ale ja mám 666 a funguje to, napr. nahrávanie do galerie. Ako je to možné?

Re: CHMOD 777, stačí 666?
Zaslán uživatelem/kou: skuter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-30, 17:56

Ešte na upresnenie: Atributy zložky 666 píše Total Commander. Je to určite správne?

Re: CHMOD 777, stačí 666?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-30, 21:15

tak s timhle jsem se setkal taky - Total Commander vsude vypsal 666 a i kdyz jsem zmenil na treba 766 nebo 777 ukazoval porad stejne - kdyz jsem pouzil jinej program uz se to ukazovalo spravne

Re: CHMOD 777, stačí 666?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-30, 23:18

je to trochu složitější. Ale protože seš uživatelem Win, tak řeknu jediné... STAČÍ... :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.