Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-17, 02:01

mám takový tušení že by tohle [http://www.jablkon.com/] mohlo být postaveno na phprs (zpracování vypadá celkem pěkně) je tomu tak nebo ne?

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Juraj (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-17, 06:47

Jasne ze je to postavene na phpRS, a galerii od Michalka :)

|-juraj-| juraj[zavinac]zapisnicek.info
[http://www.zapisnicek.info/]
[http://www.forum.zapisnicek.info/]

***Zastavte svet, chcem z neho vystupit...***

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-17, 11:05

Univerzální způsob, jak to zjistit (skoro) na každém webu.

[http://www.jablkon.com/index.php?akce=verze]

Ale občas to někdo "vyhodí" aby to nebylo poznat.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-17, 11:47

jasny ja uz sem si to tu nasel na foru to s tou verzi - docela se mi libi jak je to udelany - v jednoduchosti je krasa (myslim ten vzhled jen)

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 11:01

ja se jen pousmal u copiringu. Tolik upozornuji ze se nesmi texty a ukazky bez jejich souhlasu kopirovat a pritom nedokazou dodrzet jednoduchou licenci phprs :-). Jen me tak napada, jestli by se uz nemelo zacit neco delat. Kdyz tohle udela nejaky nadsenec budiz, ale tohle vypada na to, ze si za ty stranky nekdo nechal zaplatit.

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 14:30

<meta name="author" content="ATIFAN">

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 14:52

hmmmm. je to mozne ?

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 16:02

Je možné že ide o legálne zakúpenú licenciu. Je možné že ATIFAN na to zabudol, stane sa. Je možné že to odstránil niekto iný... ťažko povedať.

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 17:47

Pisal som s ATIFANOM, odstranil to niekto iny.

citujem:
aha asi chapu, ale ten spodek ODEMNE tam byl, ze si ho predelali, bud problem TERY a nebo JABLKONE. Nikde kde mam stranky udelany to nechybi. Vsude je podpis tvoreno v PhpRS. Sorry za to fakt ja nemuzu.

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 18:10

No to je pekne. Podla mna sa mala vytvorit cierna listina takychto webov a riadne ju vystavit ostatnym na oci. Bude to sice negativna reklama, ale sami si za to mozu.

Kto sa da na vytvorenie jednoducheho pluginu ?

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 20:16

Takové návrhy tu už byly několikrát a vždy se od toho upustilo. K čemu by to bylo.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 20:49

Asi k tomu, ze aj ked su veci zadarmo ich pouzivatel je nuteny podliehat tejto licencii pokial tvorca nerozhodne inak (platenie, vymenna reklama, podpora). Su rozne dovody pre ktore tato licencia nie je zavazna.

Kazdopadne to bude vrhat zle svetlo na ich tvorcov. Neberiem to ako to, ze ich musim urazit. Kopec z tych autorov stranok ani len licenciu necitalo.

Preto bude mozne tento zoznam menit ak sa nejaka situacia zmeni.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 20:54


Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 21:25

Tak jo. Cierna listina by nebola vyhodna. Skor ma napadla vec podobna automatickemu postovemu stroju s prednastavenym textom prijatelneho tonu :). Stacilo by potom vyplnit iba email a vsetko sa odosle automaticky. Setrilo by to cas.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 21:27

S tím by se dalo souhlasit, prostě jen zaslat upozornění na nedodržování pravidel. Ale je otázka nakolik formulář udělat veřejně, nerad bych se dočkal spamování na svůj mail :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-12, 22:05

neveřejný, čistě např. pro lidi z community ... s tím, že by se musel ukládat i seznam již upozorněných webů (abysme neposlali 3 chvíli po sobě stejné upozornění) ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 12:51

Nejprve bych rád řekl, že kdyby tento problém byl tak jednoduchý, tak by asi nikdo "nekradl" Windows a jiné software a vůbec celá společnost by byla asi mnohem morálnější a tím pádem mírumilovnější, nicméně situace je taková jaká je a černá listina či jakýkoliv jiný podobný nápad s tím nic neudělá. Nejpve se musí změnit myšlení lidí a pak se následně změní i to ostatní.

Jinak co se týče toho pole-automatizovaného upozorňujícího systému, tak v tom nevidí problém, ale druhým dechem dodávám, že teď jsou na pořadu dne důležitější věci a tak bych realizaci posunul nějaký do budoucna. Nicméně osobní iniciativě se meze nekladou.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 14:49

Hej to chapem.
Len ma jaksi zaraza to, ze pri aplikaciach, ktore su zdarma a nie je potreba za ne platit sa velmi rychlo odstranuju nalepky.
Ale mas pravdu, ze to je v ludoch. To sa tak rychlo nezmeni. Neochota je v tomto smere nekonecna.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-05, 17:32

JABLKON.COM - [http://www.jablkon.com]

Doslo na Teracomputers:
Porušení licence
01.03.2007 - 17:27
Dobrý den,
chtěl bych Vás upozornit na to, že porušujete licenci pro používání CMS PhpRs. A to konkrétně tím, že na Vašem webu o něm nikde není zmínka. Pokud vím, musí každý web využívající PhpRs uvádět odkaz na domovské stránky projektu. A Váš web je jednoznačně vybudovaný na tomto redakčním systému. Takže jestli si nechcete zadělat na pořádnou ostudu........

Bylo predano ATIFANovi:
Muzes to tam pls dat a ziskat souhlas toho cloveka ze ted je to v poradku?
Abychom na forum dali nejake vysvetleni proc k tomu doslo
a treba mail majitele phprs ze je to v poradku a ze s tebou komunikuje (treba)
Dikes

Ano ja jsem to kdysi stavel a kdysi se mordoval prave s disajnem, bohuzel to pak nejak upadlo v zapomeni a dnes to vypada tak jak to vypada a funguje jak funguje.
Sam ani nevim jak k tomu doslo, ale urcite to nebyl ze strany Teracomputers a Jablkone spatny umysl.
Co se me tyce byl jsem opravdu zabran do tvorby disajnu a nejak mi to uniklo.
Pod weby ktere na tomto systemu stavim a preferuji se nepodepisuju, maximalne v nejakem zdrojaku, ale rozhodne neopominam veticku "Stránky jsou provozovány na systému phpRS" na konec pridat.
Jinak je tomu u [http://www.dilia.cz/] kterou jsem z casti prekopal a rozsiril o nejake dalsi funkce.
Tam byl system udajne zakoupena pres PVD Media, coz je myslim a doufam soucasti Jirky Lukase.

Jablkon za Teracomputers opraven a doufam timto v poradku.
Muze nekdo odsouhlasit na Teracomputers, kdo vznesl tuto vytku ze je to jiz OK ? Dekuji.

PS: a jen tak mimochodem nekde v Brne na nejakem ministerstvu se sirili verejne data obyvatel pres jejich web system. Nestihl jsem popadnout ani mobil ani pustit screenshot na PC. Tak koukejte na novu treba to vecer bude, myslim ze to bylo v jejich rannich zpravach. A proc to pisu ? Schvalne poznate z toho 5 vtreinovyho zaberu co to bylo za system :-)
Taky jsem nechtel verit.

Mejte me radi :-)
Par lidi me zna vi ze mam dobry napady a dobry upravy, obcas jsem skrblik a pak je to vse jen o tom ze mam malo casu. To vse trva tri roky jelikoz jsem dodelaval prumku. A o to vic me mrzi i prosvyhly sraz VIP, diky zhorsene informovanoti.
Letost snad s uspechem prumku uplne skoncim a budu to zase ja.

Dekuju vsem phpRsakum za pochopeni
Tomas Tucek & ATIFAN

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: Dotázek - je to phprs?
Zaslán uživatelem/kou: Petr008 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-24, 21:46

Nejsou sami, tady je další odkaz
www.xmaestro.com
a ani zmínka o phpRS.

Stránky jsem našel náhodou, vyskočily mi v googlu při hledání jedné chyby windows.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.