Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Warning: file_get_contents():
Zaslán uživatelem/kou: jika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 11:30

Zdravím, stejně jako několik lidí přede mnou, i já měl problém s fcí copy(), tak jsem ji předělal podle návodů ve foru, jenže se objevil další problém, na který jsem už ve foru radu nenašel. Dokázal by mi někdo pomoci?
Díky moc

Při uploadu souborů přes plugin soubory se mi vypíše:

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/phpcM4147) is not within the allowed path(s): (/home/www/sdhstrbice.cz) in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/plugin/soubory/soubory.php on line 8

Warning: file_get_contents(/tmp/phpcM4147): failed to open stream: Operation not permitted in /home/www/sdhstrbice.cz/subdomeny/www/plugin/soubory/soubory.php on line 8


Jméno souboru pak v administraci vidím nahrané, ale soubor tam není.

Re: Warning: file_get_contents():
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 12:18

jika wrote...

> Jméno souboru pak v administraci vidím nahrané, ale soubor tam není.

jak vidím v administraci a přitom tam není??

ta hláška dává najevo, že soubor neexistuje v dané cestě (případně možná chybná práva k souboru)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Warning: file_get_contents():
Zaslán uživatelem/kou: jika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 18:59

V administraci pluginu soubory je zobrazen seznam všech souborů na serveru v určitém adrsáři, tam je jméno toho souboru vidět, jenže na serveru není, nebo má 0 velikost.

Re: Warning: file_get_contents():
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 19:37

vypada to na nepovoleny zapis

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.