Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 10:55

Napadl mě takový letní off topic. Jaká je teplota tam, kde právě sedíte u počítače? :-)

Já tu mám v polo-kameném baráčku na jižním svahu v přízemí krásných 22°C. Pod střechou se ale teplota blíží ke 40°C a nic se tam dělat nedá.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Michalek v 22.07.2006 10:56.

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 14:19

Ve stupních to nevím, ale je tu VEDRO, potím se i když jen tak pomalu klafu do klávesnice... docela chápu ty jižní národy, že přes poledne nepracujou... komp toho má taky dost, kdybych na něm spustil nějakou úpravu grafiky asi by zkolaboval...

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 15:21

tady u klávesnice si pohodím při pěkných 28stC, zato nahoře v bytě je teploučko příjemnější, cca 35stC.. Jdu na zahrádku, tam bude ještě lépe... :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 18:12

30 - 35°C ... asi chcípnu ... v tom se vážně nedá dělat :(( kua a zrovna takový práce ... okna na západ silně doporučuji :D (ale jen opravdu silným jedincům) ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 21:00

Mno je horko.. silene.. alespon tady u nas na severni morave :-)
viz: [http://www.letiste.kvalitne.cz/meteo/meteo.html]

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 21:03

Heh.. koukam ze nasi meteostanici z teho horka nejak se ERRORlo :-(

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-23, 04:10

Změna - teď tu mám nějakých 27°C :)) to je paráda, to je zima, pomalu vyndavám šálu :D

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-23, 10:03

jo, přesně, zatracená zima... Prostě jak nejni přes 30stC tak teda nic moc... Jen ten kompík začíná být nejaký dýchavičný (větrák se točí, že je ho slyšet... bude to potřebovat vysavač)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-23, 23:59

Tak u nás zapršelo, zabouřilo a ochladilo se. V tuhle dobu je v pokoji krásných 29,5°C, ale už mi mrznou ruce na klávesnici, musím si vzít rukavice :-) V pátek bylo na slunci za oknem v jednu chvíli 59°, tedy to má teploměr v paměti a ikdyby bylo víc, tak to už neumí ...

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-24, 16:20

Zlatá klima, zlatá klima ... :D

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: eMKaSK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-25, 12:27

tak ja mam v izbe naasdhernych 28,6*C a ventilator nefuka priamo na mna ale rez rozfukuje vzduch po miestnosti

vonku je momentalne 34,4*C v chladku a dalej stupa.

Zajtra mi konci marodka konecne takze idem do roboty a tam si teda tepla uzijem az az , pri kompe mam okolo 32 - 35 *C co je na nevydrzanie. Do roboty sa tesim ale na to tewplo teda ani najmenej :-(

[http://www.lanosclub.com]
[http://www.emkask.lanosclub.com]

Re: Teplota u vás
Zaslán uživatelem/kou: Jarek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-27, 22:47

Ahoj nechci se chlubit, ale já mám v práci ráno 27°C a odpoledne 32°C.
Minulej týden nás pustili domů, ale to se nedá od zástupce ředitele zítra čekat :-(



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.