Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: MartyMcFly (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-03, 23:19

Zdravím,
již delší dobu využívám phpRS. A velice mi chybí stránka kdy by byly všechny plug-in a laouty na jednom místě. A proto jsem založil web phprs.forever-win.net ,který se bude tomu to věnovat. Pokud mi chce někdo pomoci s posháněním layoutů a plug-in od verze 2.6.0 tak budu jen rád. Tedy doufám že se vám tento nápad bude zamlouvat.

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-03, 23:44

Ahoj,
opýtam sa takto: si schopný zaručiť chod toho serveru aj z dlhodobejšieho hľadiska? No o to ani tak nejde, načo trieštiť sily a vymýšlať koleso? Samozrejme zakazovať ti nič nemienim a ani nemôžem. Alre IMHO je to pre jedného z dlhodobejšieho hľadiska proste dosť času a práve preto by som ti doporučil pouvažovať o tomto článku: [http://www.phprs.net/magazin/view.php?cisloclanku=2005052201] čo tým chcel autor povedať.

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-09, 13:30

To MartyMcFly: Stačí napsat a můžeš se stát spoluautorem "phpRS: community web". Jak s tímto členstvím v autorském týmu naložíš je pak již plně na tobě. Můžeš se stát nejaktivnějším členem a přidávat nové plug-iny, články a layouty nebo můžeš napsat jeden příspěvek a tím činem ukončit svou kariéru autor phpRS: community web. Ať tak či onak, tak doporučuji to zkusit.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: MartyMcFly (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-09, 19:05

Zdravím,
zkusil by jsem to phpRS: community webu. Nevadilo by mě to. Zkusit to můžu. Každopádně mohly by být všechno na jednom místě.

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-10, 17:16

Samozřejmě jak již bylo řečeno výše, vznik žádného "fan web" nelze zakázat a vlastně by to bylo i kontra-produktivní a nesmyslné, ale na druhou stranu tříštění sil není nikdy v celkovém pohledu dobré a navíc mám bohužel tu zkušenost, že většina fanouškovských webů moc dlouho nevydrží a dříve či později zaniknou a s nimi i data, která na nich jsou. A to je asi největší škoda. - Ale dost negativních prognóz a přejmě si zářné zítřky :-)

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-13, 14:33

Mimochodem, k tématu, plug-iny z x-mista by se někde sehnat nedali?

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-13, 23:38

mozna je mam nekde fsecky stazene - protoze kdyz jsem nevedel jesi to bude pokracovat to XMISTO tak jsem to fsecko stahnul - jen to najit - kdyztak mi napiste na ICQ: 139-844-193 a pripomente mi to jinak zapomenu ;-)

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 09:13

taky sem zavahal a nic si z xmista nestahl a ted bych zrovinka mel zajem o par pluginku z tama :-(
mno nic, mrtriska du na tve ICQ :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 11:29

Osobne som našiel v nejakom plugine (asi kniha2) na xmiste bezpečnostnú chybu, ktorú som tam aj online demonštroval. Možno ju autor webu v downloade opravil, možno nie - je mi to fuk. Ak by sa také niečo stalo tu: [http://www.phprs.net/magazin/download.php] tak mne (a verím, že aj Jirkovy a všetkým vývojárom okolo phpRS) to jedno rozhodne nebude. Tým chcem povedať len toľko - ako laik ktorý nevidí do zdrojákov, by som rozhodne nesťahoval a neinštaloval necertifikovaný plugin. Nič proti fan webom, ale ak pôvod a vykonané úpravy v plugine ani nepoznám, je to zle. A to nielen z hľadiska bezpečnosti.

Re: Založení webu s layoutama a plug-in pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 13:50

<OT>
nu pa3ku, sam vis, ze nikdo nejsme dokonaly.
Take jsem udelal nekolik chyb v programech (napr. puvodni zobrazovac PHP, sam si chybu objevil...)

Proste jde spise o to, ze kazdy kasle na nejake kontroly.
Hlavne kdyz je to funkcni... :-( , a BFU, tak tem je to jedno na druhou...

Tim pochopitelne nechci shazovat community-web.

Na druhou stranu, phpRS je tak mlady (stary... :-)) ) system, neustale se vyvijejici, a proto je takovy, jaky je.

Kdo ho potrebuje pouzivat, vybere si (svoji ...) distribuci i za cenu dalsi nekompatibility a udela zmeny pro sve pouziti. Kdo neumi, musi se spolehnout na ostatni a verit...

Spousta "fan-webu" jiz nezije a jejich autori presli na jiny CMS, nebo si vytvorili svuj vlastni system, ktery "zije autorovym zivotem a jeho fandovstvim..."

takze je to dnes uz trochu nekde jinde...
</OT>


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.