Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
kotva - anchor - odrolování
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 01:21

Mám tenhle problém, možná blbost, ale nevím si s tím rady: na webu mám kalendář akcí od snad Msteva upravený či kdo to vytvořil původně ani už nevím (+ moje drobné změny, ale nepodstatné).

Oč mi jde. v odkazu z toho kalendáříku, co je standartní součástí phpRS - ve specfce.php (taky úprava) je to ve tvaru: (například) ...act.php#idp10&Kalen...... měl jsem dojem, že by to mělo odrolovat na ten řádek akce, který je uveden kotvou <a name="idp10"> Ale ono tomu tak není. možná to nemůže fungovat, když se vlastně volá celý souboru act.php ... nejspíš to tak bude. Ale možná tam mám nějakou jinou chybu. Sice to nejspíše předělám tak aby při kliknutí na konkrétní den se zobrazila ta/ty akce nějak výraznější, ale stejně, nejde to udělat, aby to odrolovalo?

adresa dotyčného webu je [http://www.caslavsko.net]

Re: kotva - anchor - odrolování
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 09:21

Napovím:
[http://www.caslavsko.net/act.php?Kalendar-akci-Jarnim-Posazavim#idp23]

prostě nemáš ? tam kde má být a kotva má být na konci :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: kotva - anchor - odrolování
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 10:25

Ach bóže ;-)
Myslel jsem si, že to bude nějaká hrozná blbost z mé strany...
Už to funguje jak má. Díky moc.

Ještě bych se zeptal na jiný problém: dal jsem si do .htaccess přesměrování na verzi s www, jak mám uvedenou ve vyhledávačích. Cookies jsme měl v rozšířeném modu, tedy se omezením na konkrétní doménu. U mě je vše OK (ze asi 10 prohlížečů z 5 ti různých kompů v práci a tak (v zásadě i tři poskytovatelé připojení). Ale už dva autoři se nemůžou přihlásit. Nedokážu si tady ten problém nasimulovat, tak nevím, co je u nich špatně (zobrazuje se jim ta hláška " Pro přístup na ... ") Mohlo by to (mimo jiné, zde rozsáhle diskutované důvody) způsobit i tohle?

Díky



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.