Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
problem,nelze se prihlasit
Zaslán uživatelem/kou: franko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-26, 17:23

Zdravicko,
prosim o radu, mam web v phprs a chtel bych jeste jeden takovy (graficky a obsahove samozrejme jiny) na jine domene. Prekopiroval jsem vsechny soubory phprs z puvodniho webu na druhy. Po zmemeni config.php a po zkopirovani i mysql databaze na jiny mysql ucet se web zobrazi se vsim vsudy . Problem je v tom, ze se ale nedostanu na webowe rozhrani toho noveho (druheho) webu. Prihlasovaci udaje do phprs z prvniho webu mi v tom druhym nefunguji..skousel jsem i default phphrs udaje a nic ... objevi se admin.php s hlaskou ..................................................

Warning: main(autor.php): failed to open stream: No such file or directory in D:\www\domena\www\admin.php on line 21

Warning: main(): Failed opening 'autor.php' for inclusion (include_path='D:\www\domena\www;D:\tmp;.') in D:\www\domena\www\admin.php on line 21

Fatal error: Call to a member function on a non-object in D:\www\domena\www\admin.php on line 158

Co s tim ?,,poradte pls .....

Re: problem,nelze se prihlasit
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-27, 08:02

no asi jsi vsechno neprekopiroval, kdyz ti to pise, ze ti chybi soubor autor.php



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.