Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: iqdesign (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 14:22

Navazuji na vlakno [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,1059] o "nahravani do galerie", ktere se ale "zvrhlo" v tema spise o hostingu a podpore nekterych funkci.

Pred samotnym probranim problemu navrhuji, aby se kazdy kdo ma zkusenost s jinym hostingem nez PIPNI a WEBZDARMA, o ni podelil. Jiste takove informace budou uzitecne kazdemu, kdo hleda vhodne hnizvo pro svuj web.


>>>>>>>>>>> CESKY HOSTING <<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jako i jini hostuji na Cesky hosting. Ale pri zavadeni phpRS se vyskytly nektere problemy funkcnosti.
Proto zde uvadim nastaveni funkci PHP na tomto hostingu a prosim zajemce z rad phpRS-znalcu, zda by se mohli zapojit a podle pripadnych zakazu pro phpRS zivotne dlezitych funkci identifikovat problem /udaje hostingu uvadim dole/.

Take mne se nedari rozchodit galerie /cesky hosting podporuje GD knihovnu verze: 2.0.28 (bundled)/, myslim, ze ve verzi by nemel byt problem - me na lokale chodi /a test na webzdarma byl tez uspesny/.
Bylo by mozne, abyste se, Tvurcove phpRS a vy vsichni sikovni a schopni podivali a rekli, nakolik nastaeni tohoto hostingu vyhovuje, ci naopak odporuje provozu phpRS, a treba i navrhli pozadavek na kompromis hosterovi a nebo proste rekli, ze tento hoser ma pokud jde o phpRS utrum?:-)
Diky. Martin

v
v
v
v
v

short_open_tag = On
asp_tags = Off
precision = 14
y2k_compliance = On
output_buffering = 4096
zlib.output_compression = Off
implicit_flush = Off
serialize_precision = 100
allow_call_time_pass_reference = Off
safe_mode = Off
open_basedir = u každé domény jiné
disable_functions =
system,exec,passthru,proc_open,popen,shell_exec,readlink,symlink,link,
pfsockopen,ini_alter,ini_set,dl,openlog,syslog,putenv,pcntl_exec,pcntl_fork,
pcntl_signal,pcntl_waitpid,pcntl_wexitstatus,pcntl_wifexited,pcntl_wifsignaled,
pcntl_wifstopped,pcntl_wstopsig,pcntl_wtermsig,socket_accept,socket_bind,
socket_create,socket_create_listen,socket_listen,socket_create_pair
max_execution_time = 30
max_input_time = 60
memory_limit = 8M
display_errors = Off
track_errors = Off
arg_separator.output = "&amp;"
variables_order = "GPCS"
register_globals = On
register_argc_argv = Off
post_max_size = 8M
magic_quotes_gpc = On
magic_quotes_runtime = Off
magic_quotes_sybase = Off
default_mimetype = "text/html"
enable_dl = Off
file_uploads = On
upload_max_filesize = 2M
allow_url_fopen = On
user_agent = "PHP"
default_socket_timeout = 60
session.use_cookies = On
session.name = PHPSESSID
session.auto_start = On
session.cookie_lifetime = 0
session.cookie_path = /
session.serialize_handler = php
session.bug_compat_42 = Off
session.cache_expire = 180
session.use_trans_sid = Off
url_rewriter.tags = "a=href,area=href,frame=src,input=src,form=fakeentry"

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: WO (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 19:05

V tuhle chvíli mi na českém hostingu nechodí Michalova galerie (přidávání obrázků) ani Interní galerie (totéž). TinyMCE s manažerem Ibrowser chodí perfektně - přidávám, mažu, měním, vkládám obrázky jen to fičí. Bylo by třeba, aby se nad tím někdo zamyslel, to je pravda. Hostingy nebudou měnit nastavení podle nás, my musíme dohnat kompatibilitu...Tak máme nad čím dumat...

P.S. V GD knihovně to není...

Pepa
ICQ: 108978274
WEB1: ok2wo.vycom.cz
WEB2: rudice.vycom.cz



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava WO v 04.01.2005 19:06.

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 19:19

A ja myslel zes ji rozchodil...
Coz o to, ale kdybychom testovali na vsech hostinzich (neproveditlelne i kdybychom omezili pouze na nejvyznamejsi ceske) stejne bychom nenalezli optimalni nastaveni.

Pokud mi da nekdo FTP pristupy na weby s nainstalovanym zakladnim phpRS na deseti hostinzich, rad galerii otestuju, ale jinak bohuzel smula.

A zkouset u sebe vsechny moznosti nastaveni php.ini (nenadstrelim kdyz reknu desetitisice?) to je podle me taky "pakarna" Ma nekdo jiny nazor?

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 19:22

PS: Samozrejme ze by to chtelo otestovat a zohlednit "nejbeznejsi" nastaveni, ale...

Ovsem je to dobry napad, zalozit zde forum kam vsichni budou prispivat (doufejme) sve zkusenosti s hostingy.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: petr petráš (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 19:38

Refernce k hostingům.
Zatím všechny PHPRs, které jsem kdy uvedl do provozu jsou na placeném
hostingu web4u.cz a díky bohu jsem nikdy neměl žádný problém, protože bych
si s ním neporadil. Provozuji standardní distribuci s drobnými úpravami (HtmlArea, TinyMCE)

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: STaNBoSS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 19:49

No ja mam nahodeny phpRS na hostingu www. fbi,kgb,site .cz (no vyberte si, aj tak je to vlastne jedno ;) ) a zatial ide vsetko ok. Aj ked musim povedat, ze dalsie rozsirenia tj. pluginy ci upravy som este nanho nedaval takze neviem ako budu fungovat. Neskusal som este ani michalovu galleriu pretoze cakam na novy phpRS v ktorom uz bude obsiahnuta. Ak uz ju niekto skusal na tomto hostingu nech napise, ak nie tak sem potom napisem ja, ako to fiči (:D

Konfigurácia php: [http://phprs.site.cz/phpinfo.php]

===============
[www.sporttuning.sk]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava STaNBoSS v 04.01.2005 23:57.

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 23:41

Ja mam placeny hosting u Gigaweb ( www.gigaweb.cz ) a jsem velmi spokojen. Vše chodí jak má a neměl jsem nikdy problém s adminem v případě potřeby dohodnout a nastavit. Info o jejich nastavení (phpinfo.php) je zde [http://www.vectraweb.net/phpinfo.php]

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: WO (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-05, 08:52

Já mám testovací WEB rudice.site.cz a vše chodí jak má. Měl jsem problém s ibrowserem v TinyMCE, protože na 4 místech se prováděl výpočet absolutní adresy DOCUMENT_ROOTu, kteroužto informaci server se SAFE MODE ON neposkytuje. Jde to vyřešit (a spousta programů to tak dělá), že se v configu zadá m.j. i tato absolutní adresa. Pro laiky to však bývá problém zjistit, pokud tuto info neposkytne přímo help serveru (jako že ani ne, protože ta adresa bývá velmi různá). Zkusil jsem to obejít, výsledek viz config.php v poslední verzi TinyMCE. Kupodivu to funguje.

Pepa
ICQ: 108978274
WEB1: ok2wo.vycom.cz
WEB2: rudice.vycom.cz

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: spicesoft (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-05, 16:13

Provozuji v phpRS web (www.mixdrink.net) na placeném webhostingu Hyperlink a vše běží OK a dokonce je zde i skvělá podpora pro řešení potíží. Dotazy, které nejsou schopni ihned vyřídit předávají technikům.
Jsem velmi spokojen.

Re: webhosting pro phpRS
Zaslán uživatelem/kou: iqdesign (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-07, 12:01

Diky! Posilam ti FTP na ICQ. Kdyz budes mit cas a chut, bude to super. Martin



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.