Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: N3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-07, 23:54

Moji přátelé (redaktoři :)) by rádi udělali velkou anketu, ne jen nějakou malou na panel kde je pár odpovědí, prostě anketu, jaké bývají např. v časopisech. Byla by zobrazena jako normální článek v phpRS, kde by mohli lidé chodit hlasovat. Byla by s více otázkami a odpovědi. Neví někdo, kdo má v php nějaké zkušenosti způsob, jak takovou anketu vytvořit (s php to moc neumím)? THX předem ;)

(btw ty stránky jsou [http://ultraweb.wz.cz/])



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava N3 v 07.08.2005 23:55.

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-08, 10:03

anketa součastí článku....
už řešeno, stačí hledat zde ve foru

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: N3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-16, 19:21

No ono se to lehko řekne, hledat. Samozřejmě, že pokaždé než něco potřebuji dám hledat, ale v tomto případě jsem nic nenalezl. :-( Jestli mě někdo poradí co mám hledat, abych našel, byl bych rád ;-)

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: eva (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-26, 19:10


Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: N3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-28, 18:30

Děkuji, určitě prostuduju.

Re: Redakčný systém
Zaslán uživatelem/kou: Ivar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-02, 09:57

RunCMS

Vážený kolegovia, iste poznáte viac internetových stránok,
založených na redakčnom systéme ako ja. Skúste sa
pozrieť na redakčný systém založený na RunCMS 1.2
na stránkach pre Sk. [http://runcms.pocket4um.com/]
pripravovaná stránka [http://ivaro.sk/] a
pre CZ. [http://antena-lipnik-runcsm.ic.cz/]
Alebo sa pozrite na ReloadCMS-1.2.4 použitý
na stránke [http://parta-hic.unas.cz/] .

Pokiaľ máte typ na iný redakčný systém,
napíšte prosím. Na týchto stránkach nájdete odkaz.

IvaR

Re: Redakčný systém
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-02, 12:09

> Pokiaľ máte typ na iný redakčný systém

Mne bohate stačí malé výkonné a jednoduché phpRS ;) Ak chceš robustné riešenie skús napr. Plone2.

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-02, 12:24

Nebo Mambo, Xarayu a spousty dalších ... ale pokud nejsi zkušený programátor, kterému nevadí studování již hotového kódu, tak se rozluč s jednoduchými úpravami systému, jako jsou možné v phpRS, jehož kód je přehledný a snadný i pro začátečníka a přitom dostatečně funkční a spoustě lidem postačující a naopak svou jednoduchostí vyhovující právě pro různé vlastní modifikace apod. :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: cube (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-20, 19:12

Podla mna to nie je zly RS, praveze aj lepsi ako phpRS, lebo sa v nom daju robit vsetky potrebne veci, konecne mam avatary, viacjazykova podpora, lepsia galeria, clanky a kategorie su lepsie vyriesene, phpBB kod, integrovane forum, smajle, minichat a td. a nie je ani robustny... proste ma iste zakladne poziadavky, phpRS som pouzival skoro rok,a le uz ma to preslo, kedze ziadnu z tychto moznosti nema... phpRS bol uz davno prebehnuty aj systemami ktore boli stavane ako blogy, tak mi to prislo dost vtipne a upustil som od RS, no tymto nechcem povedat, ze som s nim nebol spokojny, no ja pozadujem od CMS nieco viac a priapdne veci navyse si odinstalujem... a nie ako hlupak to po jednom instalovat, to mi pride omnoho zdlhavejsie, ale autor sa uz k tomuto raz vyjadril, jeho nazor ja mam svoj,.... tot vse ReloadCMS je one of the best a tak isto aj fusionphp a nech mi nikto nehovori ze je to macko, lebo nie je... ak povie NUKE, XOOPS, MAMBO, JOOBOLA a podobne somariny, poviem ano, ale tieto dva RS su uzasne... no dobre aj phpRS je fajn :))

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-21, 23:12

Ja se omlouvam, nechci pusobit jako rejpal ale sam jsem zkusil vic redakcnich systemu a zadny mi nevyhovoval tolik jako phpRS - je sice fakt ze zrejme nema takovou skalu funkci jako dalsi systemy ktere uz nekdo buduje buhvi jak dlouho ale zase na druhou stranu je pro mne vyborne popsan a kdyz neco nevim tak se tady zeptam a doresim si to sam (teda aspon se snazim) - v tom je podle mne to kouzlo - ne to jen stahnout - vymazat vsecky odkazy na puvodce systemu a dat si dolu © mr3ska

tot muj nazor - kdybych este tak mel pri praci cas se do toho opravdu vic kouknout

Re: Velká anketa v php
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 09:55

Tak nevim sem si jen tak zkusil nacist Antena Lipnik na kterem je ten vychvalovany rs a firefox mi zkolaboval, IE to nacita jeste ted :-D zacal sem tak pred deseti minutama. Radsi to ani nezkousim na Opere. A to jsem si ten system chtel vyzkouset na localu. Mno nevim nevim, ale dle meho je dulezite i to, jak ten system rychle pobezi a PhpRs zatim vede. Je hezke ze ma nejaky system tyhlety a tyhlety lepsi funkce, ale to ze to ma zatez na linku me dost stve :-) Az budou mit vsichni cesi kabel s 5mb pripojenim prosim, zatim sme tu ale my co mame jen blbe dial-up nebo gprs coz vyjde skoro na stejno. A ti chteji aby se jim stranky nacetli co nejrychleji. Uf sem se rozepsal :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.